<>

Ucuz Otel Anamur

Ucuz Otel Anamur

Ucuz otel Anamur kelimesiyle sitemize ulaşmış olabilirsiniz. Eğer ucuz otel Anamur kelimesi sizin için önemliyse ve Anamurda ucuz bir otel bulmak istiyorsanız erken rezervasyon önem taşımaktadır. Anamur yolları yapıldığından,anamur eskisinden daha fazla turist çekmektedir. Bu yüzden erken rezervasyon önemlidir. Bulacağınız otelin Anamurun turistik mekanı olan İskelede olması veya İskeleye yakın olması önemlidir. Bu bölge hem alışveriş çadırları bulunan hem de denize sıfır olan bir bölgedir. Anamurun her bölgesine İskeleden 20 dakikada bir kalkan otobüsler mevcuttur. Konser gibi aktivitelerin tamamı İskelede yapılır. İskele aynı zamanda bir çok pansiyon,apart otel ve otele ev sahipliği de yapmaktadır.

Özel aracınız varsa otel kiralamadan ya da erken rezervesyon yaptırmadan önce mutlaka otelin ya da pansiyonun otoparkı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İskelede akşam saatlerinde otopark konusunda sıkıntı yaşanmaktadır. Ayrıca tüm tatilciler ve Anamur halkı akşamları bu bölgeye akın ediyorlar. Ben Anamuru çok sevdim. Çünkü diğer tatil yörelerindeki karmaşa ve kalabalık Anamurda yok. Bölgede yıllardır ulaşım zorluğu çekildiğinden bölge bakir bir bölge. Şehir içinde binadan çok çilek,muz ve dut seraları var. Müthiş bir huzur ve sessizlik hakim.

Otel kiralarken haftaiçi ararsanız çok uygun fiyatlara tatilinizi geçirebilirsiniz. Tabiki kalabalık bir aileyseniz apart otel tutmanız çok daha avantajlı olacaktır. Restaurantı bulunan otellerle sabah,öğle ve akşam yemekleri konusunda anlaşma da yapabilirsiniz.  Anamurda çoğu otel odanın yanında sabah kahvaltısını da ücretsiz vermektedir. Anamurda Türkiyedeki diğer tatil yörelerinden çok daha ucuza tatil yapabilirsiniz.

Anamurda İskelede kalacağınız apart otel,pansiyon ya da otelin deniz manzaralı olması zaten huzur veren Anamurdaki tatilinizin daha huzurlu geçmesini sağlayacaktır. Özellikle Anamurda dolunay denizde mükemmel bir görüntü yaratıyor.Sanırım yakamoz deniyor buna. Otelin balkonundan bu manzarayı seyretmek çok romantik anlar yaşamanızı sağlayacaktır.

Bu bahsettiklerim dışında bahsetmek istediğim bir şey daha var. Anamur halkı bir çok yöreden çok daha sıcak kanlı ve yardım sever. O yüzden Anamurda yabancılık çekmiyorsunuz. Anamur sakin ve dingin yapısıyla yılın yorgunluğunu atlatmak için çok uygun bir tatil yöresi. Aslında sadece tatil yöresi demek abest kaçar. Çünkü Anamur hem şirin bir tatil yöresi hem de önemli bir tarım bölgesi.

Kategoriler
Paylaş Farkındalık Artsın