Terazi Burcu Özellikleri-Nasıl Bir Kişiliğe Sahiptir?

Terazi burcuyla iyi bir arkadaşlık veya iyi bir ilişki kurmak istiyorsanız, kesinlikle bilmeniz gereken şey terazi burcu özellikleri ve dolayısıyla terazi burcu kişiliği. Ben şahsen nedense ya terazi burcuna ya da aslan burcuna aşık olabiliyorum. Ve bu yüzden iyi bir ilişki için terazi burcu özelliklerini bilmenin ne kadar önemli olduğunu anlamış durumdayım. 🙂

Terazi Burcu Hangi Günler Arasında Doğar?

Terazi burcu 23 Eylül- 22 Ekim tarihleri arasında doğan kişilerdir. Elementi hava, gezegeni Venüs olan terazi burcu kişiler genelde ikizler, kova ve koç burçları ile uyumlu bir ilişki kurabilirken; oğlak ve balık burçlarıyla anlaşmaları pek kolay gerçekleşmez.

Terazi Burçlarının Olumlu Özellikleri Nelerdir?

En Önemli Terazi Burcu Özellikleri (Olumlu)

Terazi burç insanları genel olarak akılcı, mantıklı, kibar, dengeli, uyumlu ve sanatçı ruhlu insanlardır. bu kişiler adil olmalarıyla tanınırlar.

Terazi Burçlarının Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

En Önemli Terazi Burcu Özellikleri (Olumsuz)

Terazi burçları olumlu özellikleriyle daha ön planda olsalar da bazı olumsuz özelliklere de sahiptirler. Bunlardan bazıları zevklerine, keyiflerine düşkün olmaları, uykucu, üşengeç, kararsız olmaları olarak sayılabilir.

Terazi Burcunun Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Kararsız olmaları ve albenileriyle dikkati üzerlerine toplayan terazi burçlarının farklı bir aurası vardır. İnsanlar anlamadan bu burca sahip insanların çekimleri altına girebilirler ve bu etkiden kolayca çıkamayabilirler. Büyülü havaları ve sanatçı kişilikleri sayesinde genelde dans eder gibi aheste hareketleri vardır. Bu hareketlere sahip insanlar kolayca ayırt edilebilirler. Terazi burcuna sahip insanlar en sinirli anlarınızda bile sizi sakinleştirebilirler ve kızgınlıklarınızı yok edebilirler. Bu konuda her zaman başarılı olurlar ve başka kişileri anında yumuşatabilirler.

Genelde tartışmacı bir karaktere sahip olmalarına rağmen kavga etmeden, seslerini bile yükseltmeden olayları yatıştırarak sessiz tartışmaların galibi olurlar. Astroloji terazi burcunun daima uyumlu olduğundan bahseder. Bunun sebebi de kavga etmeden kazandıkları zaferlerden gelir. Bunların yanı sıra terazi burcuna sahip insanlar genelde herkesin sinirlerinin gerildiği anlarda bile sakin kalmayı başararak en zorlu süreçlerden bile gülümseyerek çıkabilirler. Bulunduğu ortamları, yanlarındaki kişileri kolaylıkla gözlemlerler ve kimsenin fark edemedikleri en ince detayları bile fark ederler.

Bu özellikleri sayesinde çoğu zaman atacakları adımın bilincinde olarak hareket ederler. Herkesin yapacağı şeyi, diyecekleri sözü az çok tahmin eder ve ona göre hareket ederler. Kafasına koyduklarını yaparlar fakat bu süreçte farklı kişilerden fikir alırlar yine de kendi bildiklerini yaparlar. Eleştiriye gelemezler, başkaları tarafından eleştirildiklerinde genel olarak kişileri dinlerler fakat söylediklerini yapmamakla birlikte bir daha o kişinin görüşüne de başvurmazlar. Aşk ve sanat için yaşarlar. Hayatlarını bu iki şeye göre şekillendirirler.

Originally posted 2022-06-11 15:45:10.