Gelinim Mutfakta Başvuru Nasıl Yapılır?

Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranından izleyicilerle buluşan yepyeni bir program Gelinim Mutfakta, hünerleriyle haftanın birincisi olmaya aday gelinlerle kaynanalarını yarıştırıyor, eğer siz de benim gelinimden de hünerlisi yoktur kaynanamın puanına güveniyorum diyenlerdenseniz mutlaka bu programa katılım sağlamanız gerekiyor.

Fatih Ürek’in hafta içi her gün 12.15’te hazırlayıp sunduğu Gelinim Mutfakta programına sizler de başvuru yaparak programa katılma şansını yakalayabileceksiniz.

Başvuru Formu

Kanal D’nin sevilen programlarından birisi olmaya devam eden gelinim mutfakta başvuru formu üzerinden sizler de başvuru işleminizi tamamlama imkanı bulacaksınız.

Size başvuru formunda yöneltilen sorular elektronik sözleşme niteliği taşıdığı için verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu tamamen kişinin kendisine aittir ancak Kanal D bunları kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşamaz.

Başvuru formunda yer alan bilgileri doğru, hatasız ve eksiksiz olarak doldurarak sizler de Gelinim Mutfakta programına her yönüyle katılım sağlama imkanı bulacaksınız.

Kimler Katılabilir?

Gelin-kaynana, nişanlılar ve yakınları programa katılım sağlayabilmektedir. Programda her gün bir gelinin evine konuk olunarak sunduğu lezzetler oylanır. Oylama sonucunda kaynananın gelinine verdiği puan ve jüri ekibi olarak diğer kaynanaların verdiği puanlar toplanarak haftanın birincisi seçilir. Böylelikle program sonunda haftanın birincisi büyük ödüle kavuşacak.

Peki Büyük Ödül Ne?

Tam 5 altın bilezik değerindeki 10.000 TL değerindeki büyük ödülü haftanın birincileri sahip oluyor. Böylelikle gelinim mutfaktaya nasıl başvurulur işlemini gerçekleştirmenizin ardından sizler de bu büyük ödülün sahibi olabileceksiniz.

Altın Kelebekte Ödül Aldı

Öte yandan Altın Kelebek Ödülleri takdiminde aktüel programının ödülünü Fatih Ürek Gelinim Mutfakta programıyla almaya layık görüldü. Böylelikle programın sunuculuğunu üstlenen şarkıcı Fatih Ürek diğer programları geride bırakarak ödül almaya hak kazandı.

Siz de ödüllü gelin-kaynana programına başvurarak büyük ödülün sahibi olabilir ve de böylelikle her yönden haftanın birincisi olarak hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

Online Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.15’te ekranlara gelmeye devam eden Gelinim Mutfakta programına katılım sağlayarak böylelikle hemen başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik hızlı bir şekilde başvuru işlemini tamamlamanızın ardından her yönden sizlerin de programda hem kendi hünerlerinizi milyonlarla paylaşmak hem de haftalık büyük ödülün sahibi olmak imkanını elde etmiş olacaksınız. Ortada duran bu özellikleriyle siz de finalistler arasında yer alabilir ve 5 altın bilezik sahibi olabilirsiniz.

Hafta İçi Saat 12.15’te

Program Kanal D ve Kanal D HD ekranlarından hafta içi saat 12.15’te yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanal D’nin aktüalite programlarından en çok ilgi gören programlarından birisi olmaya devam eden bu programla her anlamda sizler de kaliteden ödün vermeden programa başvuruda bulunma imkanı elde edeceksiniz. Bu yönleriyle her açıdan sizlerin de 12.15 sularında ekranda programı izleyerek hem programın formatını yakından takip etme hem de programa katılım sağlama imkanı bulacaksınız.

Başvuru Formunun İçeriği

Online başvuru formunda adınız ve soyadınız gibi kişisel bilgileriniz istendikten sonra evli mi yoksa nişanlı mı olduğunuz soruluyor. Ayrıca kayınvalidenizle olan ilişkiniz, birlikte mi yoksa ayrı mı yaşadığınız, en sevdiğiniz yemekler, en iddialı yemekleriniz gibi sorular yöneltilmektedir. Bu bilgilere en doğru yanıtı vererek sizler de Kanal D çağrı merkezi ekibinden aranarak programa katılım sağlama imkanı bulabilirsiniz. Böylelikle hem hünerlerinizi kameralar karşısında döktürme hem de her hafta birinciye verilen büyük ödül 10.000 liranın sahibi olma imkanını elde etmiş olacaksınız. Tümüyle ortada duran bu nitelikler baz alınacak olunduğu zaman sizler de programa hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Originally posted 2022-06-01 02:51:46.