Spotify Nedir Nasıl Kullanılır?

İsveç’in Stokholm kentinde geliştirilen ve 2006 yılından bu yana masaüstü ve mobil cihazlar için online müzik platformu özelliğindeki müzik dinleme uygulamasıdır. Spotify uygulaması iOS ve Android kullanıcılarına yönelik olarak en güncel sürümüyle ve daha kolay kullanım imkanı sağlayan ara yüzü tasarımıyla karşımızdaki yerini korumayı sürdürmektedir. Böylelikle spotify nedir konusunda sizlere her yönden en iyi hizmetlerin verilmesi mümkün hale gelebilmektedir. Tüm bunlar da son derece dikkat çeken unsurlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyaca Ünlü Müzik Şirketleriyle İş Ortağı

Sony, Universal gibi önde gelen müzik şirketlerinin orijinal ürünlerini de içeren birçok farklı müzik türlerini bulabileceğiniz uygulamayı online müzik platformu olarak tercih edebilirsiniz. Başlıca müzik türleri arasında pop, caz, rock, club, country ve daha birçok müzik türleri sizlere sunulmaktadır. Bu müzik türlerinden dilediğiniz albümü, sanatçıyı, şarkıyı dinleyebilir ve üstelik yayınlanmış klibini de anında cep telefonunuzdan veya tabletinizden izleme imkanı bulabilirsiniz.

Çalma Listenizi Oluşturun

Öte yandan dünyanın bir numaralı müzik dinleme uygulamasından kendi çalma listenizi oluşturarak spotify nasıl çevrimdışı kullanılır yönünden telefonunuza yüklediğiniz müzikleri dinleyebilir ve karışık olarak çalabilirsiniz. Tüm bu özellikler ışığında her yönden kendi çalma listenizi oluşturabilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Premium Üyelik

Ücretsiz özellikte kayıt işleminizi gerçekleştirip dinleyebileceğiniz gibi premium üye olarak daha birçok avantajdan da yararlanabilir ve tüm özelliklerini kullanarak dilediğiniz müzikleri dinleme olanağı elde etmiş olursunuz. Premium üyelik spotify ücretli mi fiyatı aylık 13 TL olarak sizlere sunulmaktadır. Premium üyelerin avantajları şunlar:

  • Dinledikleri müziği anında indirebilir.
  • Yüksek HD kalitede video klibi dinleyip indirebilir.
  • Karaoke, canlı yayın, mesajlaşma ve daha birçok özelliklere sahip olabilir.

Bu özelliklere yönelik olarak sizler de her yönden kişisel arşivinizi oluşturabilme imkanına sahip olacaksınız.

Dünyanın Tüm Radyoları

Öte yandan dünyanın tüm radyolarını dinleme imkanı bulabileceğiniz bir uygulama olarak fark yaratmaktadır. Tamamen “ücretsiz” olarak dinleyebileceğiniz tüm bu radyo kanallarını da türüne göre filtreleyerek aradığınız özellikteki yayınlara her anlamda ulaşabilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Spor kanalları, müzik kanalları, haber kanalları, tasavvuf kanalları, TRT radyoları ve bölgesel sıralama, A’dan Z’ye sıralama gibi birçok seçenekler sizlere sunulmaktadır. Kesintisiz müzik keyfi için siz de dünyanın en çok kullanılan ücretsiz müzik dinleme platformunu anında resmi sitesinden veya Play Store üzerinden anında indirme imkanını bulabilirsiniz. Böylelikle hareket halindeyken müzik dinleme keyfini her yönüyle çıkarma imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Tüm bunlar da son derece önem teşkil eden niteliklerden biridir.

Size Özel Müzik Listesi

Kişisel kriterlerinizi seçerek birçok müzik türünü dinleme imkanı sizleri beklemektedir. Böylelikle tüm yönleriyle size özel müzik listesinin Spotify ile mümkün olmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekiyor. Yine söz konusu müzik listesinde her yönüyle zevkinize uygun müzikleri dinleme olanağı sizleri bekliyor olacaktır.

Öte yandan müzik dünyasında yaşanan tüm gelişmeler, çıkan en son haberler ve yeni çıkan albümler hakkında da tüm bilgilere kesinlikle ulaşabilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Ortada duran bütün bu yaklaşımlar ele alındığı zaman tüm yönleriyle sizlerin de size özel müzik listesini oluşturarak en iyi hizmetleri elde etme imkanına kavuşmuş olacaksınız. Bu da dikkat çeken noktalardan birisi olarak fark yaratan bir diğer özelliği teşkil etmesi yönünden son derece önem taşıyan konulardan birisini oluşturur. Bu da tamamen sıra dışı bir müzik keyfi adına gerçekten de önemli bir konudur.

Originally posted 2022-06-03 22:11:08.