Android Cihazlarda Görüntülü Arama

Mobil internetin gelişmesiyle beraber görüntülü konuşma anlamında da epey bir mesafe kat edildi. Artık insanlar birbiriyle full hd yüksek çözünürlük kalitesinde görüntülü olarak da sohbet edebiliyor. Böylelikle her yönden Android cihazına sahip olanların birbiriyle sesli ve yazılı olarak iletişimin yanı sıra görüntülü olarak da iletişim kurması her anlamda mümkün olmaktadır.

Android mobil cihazların en popüler görüntülü arama uygulaması olan Whatsapp uygulaması kullanarak sizler de bu hizmetten en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Whatsapp Görüntülü Arama

  • Whatsapp’a eklediğiniz kişinin üzerine dokunun.
  • Karşınıza çıkan sesli arama ve görüntülü arama seçeneklerinden görüntülü aramaya dokunun.
  • Böylece karşı tarafa bildirim gidecektir. Eğer karşı taraf bu isteğinizi kabul ederse karşılıklı olarak akıllı telefonunuzun ön kamerası vasıtasıyla görüntülü görüşme nedir imkanı bulabilirsiniz.

Whatsapp Grup Görüntülü Arama

Whatsapp uygulaması şimdilik maksimum dört kişiye kadar görüntülü sohbet imkanı tanımaktadır. Görüntülü olarak görüşme yaptığınız kişiyle iletişim halindeyken telefonunuzdaki “Katılımcı Ekle” yazısına dokunarak böylece üç kişi daha ekleyebilir ve grup görüşmeleri yapabilirsiniz.

Google Dua Görüntülü Arama

Android telefonlar için Google’ın lisanslı uygulaması Google Duo kullanarak da görüntülü arama nasıl yapılır konusuna yönelik olarak sevdiklerinizle iletişim kurabileceksiniz. Böylelikle her iki popüler uygulama üzerinden sizler de görüntülü olarak sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Bu sayede her yönüyle görüntülü olarak sohbet ettiğiniz kişilerle her yönden görüntülü olarak da sohbet halinde olabilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Böylece herhangi bir sorun teşkil etmeksizin sevdiklerinizle her anlamda irtibat kurma ayrıcalığı sizleri bekliyor olacaktır. Tüm bu özellikler ışığında siz de Android üzerinden görüntülü konuşabileceksiniz.

Görüntülü Aramadan Sesli Aramaya Geçiş

Görüntülü aramayı bitirmek için kamerayı kapatmanız yeterli olacak ve karşı tarafın da kapatmasıyla sesli konuşmaya dönüşecektir. Bu şekilde sizler de her yönden karşıdaki kişilerle yüksek çözünürlük kalitesinden bir an bile ödün vermeksizin görüntülü olarak da görüşme imkanına sahip olacaksınız. Tüm bunlar da son derece önem teşkil eden konulardan biridir.

Görüntülü Arama Sorunları

Eğer görüntülü arama yapmaya kalkıştığınız zaman bir hata alırsanız muhtemelen internet bağlantınız yok demektir. Bunun için mevcut internet paketinizin kullanım limitini ölçmeniz ve yeniden denemeniz gerekmektedir. Bir başka önerilecek şey ise uygulamanın en güncel versiyonunu indirerek böylelikle görüntülü arama yapamıyorum gibi sıklıkla karşılaşılan sorunlarla karşılaşmayacaksınız. İşte tüm bu ortada duran nitelikler baz alındığı zaman her yönüyle görüntülü arama yönünden ortada duran tüm bu sorunları tamamen ortadan kaldırmanız gerçekten de mümkün hale gelecek nitelikler olarak karşımıza çıkar. İşte bu özellikler ışığında her bakımdan sizlerin de görüntülü aramada herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaksızın en net sonuçları alabilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Whatsapp dünyada en çok kullanılan görüntülü arama uygulaması ve anlık mesajlaşma uygulaması arasında gelmektedir. İşte bu yüzden sizlerin de her yönüyle bu uygulamayı dikkate alarak en iyi şekilde yüksek görüntü kalitesine dayanarak sonuçları elde etmeniz mümkün hale gelebilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın sizler de tüm yönleriyle sevdiklerinizle yüz yüzeymiş gibi akıllı cihazlarınız üzerinden görüntülü görüşme şansını yakalayacaksınız.

Yine Android telefonunuz da mümkün mertebe en güncel sürümüne yükseltilmiş olmalı ve her yönden herhangi bir sorun teşkil etmemelidir. Böylelikle sizler de yaptığınız bütün görüşmelerde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaksızın kesin sonuçları elde etme imkanına her yönden sahip olacaksınız. Elbette tüm bunlar da son derece önemlidir.

Originally posted 2022-06-04 07:37:08.