Kızım Dizisi Sevgi Öğretmen Kimdir?

Sevgi Öğretmen Aslında Kim?

TV 8’in beğenilen dizilerinden Kızım dizisinde Öykü’nün öğretmeni rolünde gördüğümüz Sinem Ünsal, henüz genç yaşına rağmen oldukça parlak bir kariyere sahip. Üniversitede edebiyat okuyan ve ardından küçüklükten bu yana hayalini süsleyen oyunculuğa kendisini hazırlayan Sinem Ünsal sonunda bu hayallerini gerçekleştirdi. Çoban Yıldızı ile ekranlarla buluşan Sinem Ünsal, daha sonra oldukça ses getiren Siyah Beyaz Aşk adlı dizide rol aldı. Şu sıralar Kızım dizisinde Sevgi Öğretmen rolünü üstleniyor.

Kızım dizisi Sevgi Öğretmen'in Hayatı

Boyu & Kilosu

Sinem Ünsal kariyerinin yanı sıra güzelliğiyle ve formuyla da dikkatleri üzerine çeken bir isim. Bu soru bizzat kendisine soruldu. Beslenme konusunda çok katı kurallarının olduğunu belirttikten sonra 1.62 boyunda ve 54 kiloda olduğunu kaydediyor.

Rol Aldığı TV Dizileri

Çoban Yıldızı (figüran)

Siyah Beyaz Aşk (Gülsüm)

Kızım (Sevgi Öğretmen) dizileri başlıca rol aldığı televizyon dizileri arasında gelmektedir.

Biyografisi

1 Ocak 1993 tarihinde İzmir’de doğdu. Üniversite eğitimi için kazandığı Osmangazi Üniversitesine gitti. Burada edebiyat bölümünü okudu. Ancak hayalinde küçüklükten bu yana oyunculuk vardı. O da kızım dizisi sevgi kim oyuncu olmaya karar verdi. Kendisine Çoban Yıldızı dizisi için rol teklifinde bulunuldu ve senaryoyu okuduktan sonra beğendiğini ve hemen kabul ettiğini dile getirdi.

Dans Etmek Mutluluk Kaynağı

Dans etmenin kendisini mutlu ettiğini belirten Sinem Ünsal fırsat buldukça sürekli dans ettiğini dile getiriyor. Bu yönüyle de hayat dolu olduğunu ve sürekli aktif olmayı sevdiğini dile getiriyor. Öte yandan özel yaşamıyla ilgili soruları yanıtlamaya devam eden güzel oyuncu oyunculukta sürekli hırslı olduğunu ve daha iyisini yapmak için de sürekli çalışmaya devam ettiğini dile getiriyor. Ortada duran tüm bu özellikleriyle de gerçekten de sıra dışı bir biyografisinin bulunduğunu söylemek gerekiyor.

Kızım Dizisine Nasıl Katıldı?

Kuşkusuz Sinem Ünsal hakkında en çok merak edilenlerden birisi de Kızım adlı dizide kendisine nasıl yer bulduğu sorusu oldu. Zaten diziyi yakından takip edenler kızım dizisi sevgi kimdir diye sormadan edemiyor. Genç ve güzel oyuncu tıpkı ilk dizi projesinde yer aldığı gibi bu proje için de aynen kendisine senaryo getirildiğini ve kendisinin edebiyat öğretmeni olduğu için bu dizide öğretmenlik rolünde yer alacağı belirtilerek böyle bir teklif sunulduğu belirtiliyor.

Böylelikle genç yeteneğin kendisini bir anda Türkiyenin önde gelen televizyon kanallarında bularak yıldızı parlayan genç yetenekler arasında geldiğini dile getiriyor. Tüm bu özellikleri açısından ele alındığı zaman da her anlamda fark yaratan yönüyle oyunculuk kariyerine bundan sonra da kaldığı yerden devam edeceği görülmektedir.

“Nostaljik Biriyim”

Kızım dizisinin Sevgi Öğretmen’i hep nostaljik dizi projelerinde rol alıyor. Elbette bu da merak edilenler arasında… Kendisinin tabiat itibariyle nostaljik mizaca sahip bir kişilik olduğunu belirterek geçmiş zamanlarda yolculuğa çıkmayı hep sevdiğini dile getiriyor. Bu sayede her yönden tamamen sıra dışı yönlerinin var olduğunu kesinlikle ele almamız gerekmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikler baz alındığı zaman her yönüyle dikkatleri üzerine çeken nitelikler arasında gelmeye devam ediyor.

Bu yönüyle de her anlamda tamamen kendine has oyunculuk karakteriyle yeni projelerde de kendisine yer bulacağını dile getiriyor. Üstelik sinema filmi projelerine de ağırlık vereceğini ve bu yönde gelecek tekliflere karşı da değerlendirmeye alacağını her yönden dile getirmeye devam ediyor. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımları da her yönden dikkat çeken yaklaşım tarzları arasında gelmesi yönüyle her bakımdan fark yaratan nitelikleri oluşturuyor.

Originally posted 2022-06-02 05:49:44.