Karbonattan Korkmayın

Bu yazıyı özellikle karbonat kullanırken başınıza gelebilecek bir takım şeylerden bahsetmek için yazıyorum. Karbonatın değişik bir tedavi yöntemi var. Başladıktan sonra yavaş yavaş vücudunuzdaki tüm hasta bölgelere etki etmeye başlıyor. Ama etki ettiği bölgede rahatsızlık 1 veya 2 gün aşırı derecede artıyor. Ve sonra da o hastalıktan kurtuluyorsunuz. Bu arada belirtmeliyim ki karbonat diyorum ama aslında bahsettiğim şey sodyum bikarbonat.

İşte benim ve annemin başına gelenler:

1)Karbonat kullanmaya başladıktan 3 gün sonra tansiyonum çok fazla arttı. Bol alkali su içtim ve uzandım bol bol. Ve ertesi gün düzelmiştim. Artık tansiyon benim için problem olmaktan çıkmıştı.

2) Çok fazla sigara içtiğimi önceki yazılarda söylemiştim. İşte karbonat kullanmaya başladığımın 16. günü, nefes almakta zorlanmaya başladım. Öleceğimi düşünüyordum ve karbonatı bırakmayı düşündüm. Neyseki internette bundan bahseden bir yazı buldum. Gene bol alkali su içtim. 2 gün içinde eskisinden daha iyi nefes almaya başlamıştım. Gerçekten süreç zordu. Ama atlatmıştım.

3) Karbonat kullanımımın 21. günü, beynim patlayacak gibi hissediyordum. Tansiyonum 22 ye yükselmişti. Karbonatın bu sefer hafıza sorunuma müdahale ettiğini düşündüğüm için bu sefer endişe etmedim. Evet gerçekten öyle olmuştu. Bol alkali su içip uzanarak bekledim. Artık hafızam çok daha iyi.

Sodyum bi karbonat kullanımı

Bunlar benim yaşadıklarım. Annemde de bazı sorunlar yaşandı. Ama onu zaten haberdar ettiğim için korkmadı ve kullanımı hala kesmedi.

O, önce tansiyon problemi yaşadı. Ve şu anda tansiyon hastası değil.Annemin senelerdir bacakları şişti. Karbonat 25. günü filan oraya etki etmeye başladı. O gün yürüyemediğini söyledi. Düzeleceğini telkin ettim. Bol su içmesini söyledim. Ve o da bu süreçi başarıyla atlattı. Sesi artık eskisinden daha iyi ve canlı geliyor.

Dolayısıyla karbonattan korkmayın. Çünkü daha önce de dediğim gibi, sodyum bi karbonat tedavisi sırasında yavaş yavaş bütün hastalıklarınız önce meydana çıkıp sonra kayboluyor ve iyileşiyorsunuz.Ayrıca aşağıda linkini verdiğimiz yazı neredeyse tüm hastalıklara çözüm sunan bir yazı. Bir sağlık sorunuz varsa, çözüm konusunda size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Sevgi ve esenlikle kalın.

BÜTÜN HASTALIKLARA ÇÖZÜM SUNAN MİNİK KİTAP

Originally posted 2022-06-14 20:17:27.