İstanbul Pansiyonları Odaları ve Özellikleri

İstanbul Pansiyonlarında Odalar ve Özellikler – Pansiyon Fiyatına Oteller

Erken rezervasyon fırsatıyla sunulan istanbul pansiyonları her ilçede ve konumda yer almaktadır. Online alanlarda ya da telefonda yapılan rezervasyon indirim olanaklarını da beraberinde getiriyor. Bu indirimler istanbul pansiyon seçeneklerinin hangi konumda olduğuna göre değişkenlik gösterebilir. Yüzde on kapsamında başlayan indirim fırsatları hafta içlerinde yüzde otuza kadar gelerek konuk memnuniyetini sağlamaktadır.

İstanbul Pansiyonları

İstanbul Pansiyonları Hangi Semtte

Her iki yakada da uygun fiyatlarıyla istanbul pansiyonları tutulabilir. Avrupa Yakasında tamamen merkezi konumda olan Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş pansiyonları mevcuttur. Bunun yanı sıra Maslak, Kağıthane ve Beyazıt gibi ilçelerin içerisinde yer alan pansiyonlar da bulunuyor. Anadolu yakasında da istanbul pansiyon seçenekleri değerlendirilebilir. Başta Kadıköy olmak üzere, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir ilçelerinde de konforlu konaklamalar vaat eden pansiyonlar mevcuttur. Eğer gideceğiniz yer İstanbul Anadolu yakasında ise İstanbul Anadolu Yakası Gezilecek Yerler yazımız da ilginizi çekebilir.

İstanbul Pansiyonlarında Standart Odalar

İstanbul pansiyon odaları ve özellikleri - İstanbul Pansiyon

Tek ve çift kişilik standart odalar istanbul pansiyon kategorilerindeki ilk seçenektir. İçerisinde temel ihtiyaçları karşılayan çeşitli buklet ve elektrikli aletler yer almaktadır. Televizyon ünitesi uydu yayınlarına açıktır ve 100’den fazla kanalı bünyesinde barındırır.

Odaların temizlikleri günübirlik olarak yapıldığı için konukların rahat edebileceği bir yapıdadır. Klimalar otomatik olup yazın serinlik, kışın sıcaklık gereksinimini karşılar. Tıpkı otellerde olduğu gibi standart odalara sahip istanbul pansiyonları mini barlara da ev sahipliği yapıyor.

Mini barda yer alan tüm yiyecek ve içecekler taze olup ücrete dahil değildir. Çıkış yapılırken mini bar kontrol edilir ve tüketilen gıdalara göre ek ücret talep edilir. Banyoda 7 / 24 sıcak su mevcuttur. Standart odalar kendi içerisinde balkonlu ve balkonsuz olarak ikiye ayrılıyor. Balkonsuz olan türleri ekonomik açıdan çok daha uygundur.

İstanbul Pansiyonlarında Bir Başka Seçenek: Superior Odalar

İstanbul Pansiyonları Superior Odalar

Otel vizyonuna sahip olan istanbul pansiyonları oda seçeneklerinde çeşitlilik arz etmektedir. Bu sayede konuklar istedikleri türde odalardan birini seçme özgürlüğüne sahip olabilirler. Bir diğer seçenek superior adı ile lanse ediliyor. Ne lüks ne standart olan bu odalar biraz daha fazla ücret ödenerek günlük ya da haftalık olarak tutulabilir.

Ücrete dahil olan Wi-fi şifreleri pansiyona giriş yapıldıktan sonra yetkililer tarafından konuklara verilmektedir. Tıpkı standart odalarda olduğu gibi bu odalarda da tek ve çift kişilik seçenekleri mevcuttur. Farklı stillere ev sahipliği yapan istanbul pansiyon çeşitleri dekorasyon açısından da talep edileni vermektedir.

İç mimarın seçtiği mobilyalar ile birlikte otel kalitesinde konaklamak mümkün hale getiriliyor. İsteyenler için Osmanlı desenlerine sahip pansiyonlar da özellikle Taksim ve Kadıköy gibi semtlerde tutulabilir.

Fransız balkonlarına sahip olan bu istanbul pansiyonları deniz manzaralı odalarını da müşterileriyle buluşturuyor.

İstanbul Pansiyonlarında Son Seçenek: Ultra Lüks Odalar

İstanbul Pansiyonları Ultra Lüks Odalar

Müşterilerin istanbul pansiyon kapsamında değerlendirebilecekleri bir diğer seçenek daha bulunuyor. Lüks ya da ultra lüks adıyla lanse edilen bu odalar, konuklarına sessizlik, kaliteli hizmet ve konum avantajı vaat ediyor.

Katta bulunan tek oda olma özelliği sayesinde talep edilen mahremiyet fazlasıyla sağlanmaktadır. İçerisinde özel ve değerli eşyaların muhafaza edilmesi için emanet kasaları da bulunmaktadır.

Üç ve daha fazla sayıda kişiler için geniş tutulmuş odalardır. İçerisinde bir adet çift kişilik iki adet tek kişilik yatak bulunan odalar ailelerin kalması için idealdir. Şehir merkezine yakın olan bu odalar, coğrafi konum açısından da konukları memnun ediyor.

İçerisinde yer alan buklet malzemeleri standart olmayıp tamamen özel seçilmiştir. Sabun ve şampuan gibi ürünler tamamen organik ürünlerden oluşmaktadır. Oda servisi hizmetlerinden telefon ile faydalanmak mümkündür.

Ultra lüks odalarda konaklayanlar deniz ve havuz manzaralı odalardan birini seçebilir. Erken rezervasyon yaptıranlara bu odalara özel indirimler de yapılmaktadır.

Originally posted 2022-06-08 08:02:09.