Korona Virüs ve Basit Çözümü ve Bunu Göremeyen Dünya

Bugün korona virüs ve korona virüs çözümü’nden bahsedeceğiz.Sizlere daha önce şeker hastalığının çözümü ile ilgili bir kitap önermiştik. Bu kitaptaki bilgiler sayesinde kanserden hatta akciğer kanserinden tedavi olmadan kurtulanlardan bahsetmiş ve bizim de grip dahi olmadığımızdan söz etmiştik. Kitabın adı Gelecekten Mucize İksirler idi. Adı sizi aldatmasın. Oldukça bilimsel ve bir sürü bilimsel araştırma içeren minik bir kitap. Ayrıca 3 seneden sonra birileri heleşükür kitap yurdu sitesine güzel yorumlar yapmaya başlamışlar. Biz yazarla tekrar irtibata geçip korona virüs hakkında kitaptaki karışımların işe yarayıp yaramayacağını sorduk. Aslında biz kitaptaki karışımları kullandığımız için cevabı biliyorduk ama gene de yazarın ağzından duymak istedik. Yine önceki yazılarımızda olduğu gibi yazarın söylediklerini aynen aktarıyoruz:

Korona Virüs Basit Bir Virüs

“Kitaptaki karışımlar aids,hpv gibi zor virüslerin bile üstesinden gelebiliyor. Takip ettiyseniz bir kaç profesör aslında virüsün çok basit bir virüs olduğunu açıkladı. Açıkcası ben de aynı şeyi düşünüyorum.Biliyorsunuz virüsün hedefi bağışıklık sistemi zayıf olanlar… Özellikle de yaşlılar,bebekler ve hayvanlar. Çin bilim adamları geçtiğimiz günlerde virüsün mutasyon geçirmiş bir türünün insandan hayvana geçebildiğini açıkladılar.Bu yüzden hayvanlar dedim.

Kitaptaki Karışımlar Bağışıklık Sistemini 300-400 kez arttırıyor

Sizin de deneyimlediğiniz üzere kitaptaki karışımlar bağışıklık sistemini 300-400 kat kadar arttırdığı için virüs karışımları kullananlara dokunamaz. Bundan fazlasıyla eminim. Karışımlar ve kitapta bahsettiğim diğer şeyler virüsü bize yaklaştırmaz. Açıkcası Çin ve Güney Kore’ye çözümün basit olduğuna dair ingilizce ve türkçe mail gönderdim. Ulaşır ulaşmaz, dikkate alırlar almazlar bilemem. Ama tabi ne yazık ki bilim adamlarının çoğunun hala uyuduğunu düşünüyorum. Yanlış yerlere bakıyorlar ve yanlış şeyleri araştırıyorlar, başka bir deyişle onlara öğretilenlerin dışına çıkamıyorlar. Dünyadaki virüs kökenli kaosun kimin işine yaradığını bilmiyorum ve dünyadaki kaosa açıkcası anlam da veremiyorum. İnsan yapımı hiç bir virüsün karışımları kullananlara dokunabileceğini sanmıyorum. Kitap çıkalı 3 seneyi geçti, bu son sözümü yaşadıklarım ve duyduklarımdan dolayı rahatlıkla söyledim. Bildiğiniz üzere yüzlerce bilimsel araştırma var ortada. Yıkanmış beyinlerimizin artık gerçekleri farketmesi gerekiyor. ” Vahdet Tobias Turkon

—-

Vahdet Bey’e cevabından dolayı teşekkür ediyoruz.

Ve bana göre de ölmeden uyanmamız, farklı bakış açısı kazanmamız ve gözlerimizi açmamız gerekiyor. Biz korona virüs konusunda hatta aids ve kanser konusunda bile rahatız. Kitap sayesinde neredeyse bütün hastalıkların çözümünü biliyoruz. Darısı sizin başınıza.Son günlerde dünyadaki bilim adamlarının çaresizliğini gördükçe kutsal kitaplar aklıma geliyor: “Gözleri vardır görmezler, kulakları vardır duymazlar.” sözünü hatırlıyorum.

Sağlık ve Sevgiyle Kalın

Originally posted 2022-05-22 20:36:31.