Gelecekten Mucize İksirler Kitabı 2. Baskı – Biz nasıl kullanıyoruz?

Gelecekten Mucize İksirler kitabı 2. baskı elimize yeni ulaştı. İlk kitapta yazılanlar değişmemiş, sadece kitabın sonuna yazarın anlattıklarıyla ilgili bilimsel verilere ulaşabileceğiniz bölümler eklenmiş. Yani karışımları bizim gibi uzun zamandır kullanıyorsanız, karışımlarda değişiklik yok. Ayrıca araştırmacıların dikkat etmesi gereken noktalar üzerine daha fazla durulmuş. Gelecekten Mucize İksirler 2. Baskı sanırım daha çok kullanıcılardan ve araştırmacılardan gelen sorularla şekillenmiş.

Dünya Sağlık Örgütü’nün Açıklaması ve Donald Trump’a Atılan Mektup

Kitapta ayrıca karışımlardaki maddelerden biriyle ilgili Amerika’da bir derneğin seçim sonrası Donald Trump’a attığı mektup ve Dünya Sağlık Örgütü’nün açıklaması var. Karışımları kullanma sonrası yaşadığımız iyi sonuçları bırakın, bu bile çok uzun zaman önce yazdığımız şeker hastalığı çözüm yazımızda ve şeker yükselince ne olur yazımızda ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor.

Yazar araştırmacıların dikkatine diye siteye ve 2. baskıya ısrarla bir uyarı koymuş: “Kitapta geçen maddelerin gerek assayleri,gerek cas noları gerekse ec noları aynı olmalıdır. Maddelerin birden fazla türü vardır. O yüzden karışımdaki maddeleri alırken kitaptaki assayleri,cas noları ve ec nolarını kullanmalısınız.”

Yazara Bu Uyarının Sebebini Sorduk

Biz aldığımız cevabın bize göre önemli kısmını aynen yazıyoruz:

“Sevgili dostlar. Büyük oyun bozulmaya başladı ama bu işten para kazananlar başka başka oyunlar peşindeler. Örneğin kitapta bahsettiğim maddelerden birinin farklı farklı türleri ortaya çıktı. Ve bunlardan birisinde su yoğunluğu fazla ve o suyun içinde radioaktif maddeller ve endotoksinler var. Bunu mailin sonunda paylaşacağım linklerden görebilirsiniz. Ve bu türün ne tür zararlar ortaya çıkarabileceği belli değil. Ağır metaller ve endotoksinler az da olsa, küçücük bir virüsün bile tüm vücudu nasıl etkileyebildiğini biliyoruz. Ve bu türün ucuza satılıyor olması şüphe uyandırıyor. Ayrıca piyasada olan yine aynı maddenin bir başka çeşidi de içildiğinde midenizi eritecek kadar tehlikeli. 2016 yılında , yani ben kitapla uğraşırken ve denemeler yaparken bu tür ortada yoktu ya da Türkiye’de satılmıyordu. O yüzden araştırmacılar kitapta karışımlarda kullandığım, belirttiğim türden şaşmamalı. Hem assay hem cas hem de ec noları aynı olmalı ki 2016-2017 den beri bunlar kitapta açıkça yazıyor. ”

Biz gönderilen sitelere baktık. Gerçekten Vahdet Tobias Turkon‘un söylediği gibi adı geçen ve piyasada satılan ve hala ucuz olan türde ağır metaller ve endotoksinler var. Umarım gıdalarda kullanıldığını bildiğimiz çeşit bu değildir.

Bu arada son zamanlarda bu maddeyle ilgili çok ciddi yanlış bilgiler içeren siteler görmeye başladım. Garip olansa, son yıllarda tıpla uğraşan bazı kişilerin birden bu maddenin faydaları konusunda konuşmaya başlaması. Vahdet Tobias Turkon’un yukarıda bahsettiği tehlikeli olabilecek madde mi konuşturuyor sizi? Yukarıda Gelecekten Mucize İksirler yazarının bahsettiği şeylerden haberiniz var mı? Kanserin Türkiye’de hızla artmaya başlaması bunla ilgili olabilir mi? Kafamda bir sürü soru var.

Gelecekten Mucize İksirler Karışımları nasıl kullanıyorum?

Gelecekten Mucize İksirler Hakkında Yorum – Ben Nasıl Kullanıyorum?

Şeker hastalığına kesin çözüm yazımızda yakınlarımın yaşadığı değişimlerden bahsetmiştim. Tabi biz o zaman kitaptaki hem 1. karışımı hem de 2. karışımı birlikte kullandık. Yani açıkcası yazarın sitesine koyduğu uyarılarını tam dinlemedik. E düşünseniz ya depresyon bitiyor, çevrenizde şeker hastalığından ve kanserden iyileşenler var. Heyecanlanıyorsunuz tabi. Ama şimdi yazarla mesajlaşmalarımdan sonra anlıyorum ki kitaptaki ayrıntılar çok önemli.

Ben tabi yazarın bahsettiği o yan etkileri yaşayabileceğim dönemi yıllar önce geçtiğim için, şu anda sürekli 2. karışımı kullanıyor olsam da, mesela vücudumu fazla zorladığım dönemlerde, 1. karışımı da kullanıyorum. Şöyle anlatayım, artık grip veya nezle olmadığım için, mesela kışın ortasında tek gömlekle dışarı çıkmak gibi çılgınlığım oldu. Ve ertesi gün kendimi halsiz hissettim. Baktım hastalanacam, hoppp 1. karışıma saldırdım. Ve aynı gün hastalanmadan iyileştim.

Sanırım Medya Artık Bu Kitabın Sesini Duymalı

Sadece biz değil, kitap konusunda internette başka mecralarda da kitap hakkında olumlu yazı yazanlar olduğu için, kitabın gerçekten mucize yarattığı bir gerçek. Çevremdeki insanlarda en son bu konuda ki yazımdan sonra çok daha iyi şeyler yaşayanlar oldu. Ama onları başka bir yazı da anlatsam sanırım iyi olacak. Bana büyük medya şirketlerinin şimdiye kadar bu kitap hakkında konuşmaması tuhaf geliyor. Hepsi ilaç firmalarıyla anlaşmış olamaz. Olabilir mi? Ha bu arada unutmadan söyliyeyim. Yazar bazı kitap evlerinin hala ellerinde kalan 1. baskıyı gönderdiğini, şimdiye kadar sadece Kitapyurdu’nun sitesini güncellediğini söyledi. 2. baskıyı alacaksanız Kitapyurdu’nu tercih edebilir ya da alacağınız kitapçıya 2. baskı mı diye sorabilirsiniz.

Eklemek istediğim bir şey daha var. Kitap küçük bir kitap. Ben şahsen ayrıntıları yakalayabilmek için kitabı bir kaç kere okumanızı tavsiye ediyorum.

Sağlıkla ve Esenlikle Kalın. Bir başka faydalı yazımda görüşmek dileğiyle…

Originally posted 2022-06-12 09:59:31.