Hızlı Kilo Nasıl Verilir? – Hızlı Kilo Verme

Bugün sizlere hızlı kilo verme ile ilgili çok önemli bilgiler vereceğim. Türkiye’ de bir çok kişinin en büyük problemi karın, bel, basen bölgesindeki sorunlar. Daha önceki yazılarda bahsettiğim ve Umut arkadaşımızın da hiç durmadan bahsettiği “Gelecekten Mucize İksirler” kitabı size hızlı zayıflama konusunda yardımcı olabilir.

Hızlı kilo vermek ancak ve ancak metabolizmamızı normale soktuğumuzda meydana gelebilen bir şey. Evet bahsettiğim kitap nasıl metabolizmanızı yola sokacağınız konusunda bize oldukça yardım ediyor. Çalışma şartlarımızın ve ekonomik sorunlarımızın yarattığı stres başta olmak üzere vücut metabolizmamızı bozan o kadar fazla şeyle karşı karşıyayız ki. Ben bu yazıda bunların 4 tanesinden bahsetmek istiyorum.

1) Stres
2) Hava kirliliği
3) Dengesiz Beslenme
4) İlaç kullanımı

Hızlı kilo verme yolları
Hızlı kilo verirken çok dikkatli olmalısınız. Hızlı kilo vermek için kullanılan bazı ilaçlar ölümcül sonuçlarla karşılaşmanıza sebep olabilirler.

Stresli olduğumuzda vücudumuzdaki hormonlar bizi korumak adına farklı çalışmaya başlar. Bu vücudu yıpratır metabolizmamızı bozar.

Hava kirliliği ve ilaç kullanımı yüzünden vücudumuza giren kimyasallar vücudumuzu yıpratır ve metabolizmamızı bozar.

Dengesiz beslenme yüzünden vücudumuza aldığımız ya da dengesiz beslendiğimiz için alamadığımız kimyasallar vücudu yıpratır ve metabolizmamızı bozar.

İşte eğer hızlı kilo vermek istiyorsak önce metabolizmanın düzeltilmesi gerekiyor. Şimdi biraz saçmalamaya başlıyayım.

Stresten Uzak Durun – Hızlı Kilo Verme

Stresten uzak durabilmemiz mümkün mü? Bunun Türkiyede mümkün olduğunu sanmıyorum.

Öyleyse en azından bahsettiğim kitap gibi stresi azaltacak şeylere yönelmek en mantıklı yol. Evet dışarıda çok fazla zayıflama metodu var. Ancak metabolizma düzelmeden zayıflasanız bile bir süre sonra aynı ya da daha fazla kiloyu alıyorsunuz. Eminim aranızda bu zayıflama ya da hızlı kilo verme yöntemlerini deneyenleriniz olmuştur.

Hava Kirliğinden ve İlaçlardan Uzak Durun – Hızlı Kilo Verme

Gene mümkün olmayan bir şey söyledim biliyorum. Ama “Gelecekten Mucize İksirler” kitabı vücuttaki kimyasalları dengeleme konusunda size yardımcı olacaktır. Araştırın okuyun ve olayı çözeceğinize eminim.

Dengeli Beslenin

Hepimizin hayat şartları farklı. O yüzden Türkiyede dengeli beslenmek için hem ekonomik açıdan güçlü hem de çok fazla zamanı olan biri olmanız gerekiyor. Ne yazık ki sizlere bu tavsiyeyi de veremiyorum.

HIZLI KİLO VERME İLE İLGİLİ GERÇEKLER

  1. Stresten uzak durun demek kolay ama Türkiyede bunu yapabilmek zor.
  2. Hava kirliğinden uzak durun demek kolay ama bunun yapılabilmesi özellikle şehir yaşamında mümkün olan bir şey değil.
  3. Şunu yiyin bunu yiyin demek kolay. (Tv programlarından bahsediyorum.) Ama herkesin öyle dengeli beslenmeye ayıracak parası yok.
  4. Spor yapın demek kolay ama ne yazık ki hızlı zayıflamak için spor yapacak zaman yaratmak zor.
  5. Bahsetttiğim kitabı alıp,kitaptaki 2. karışımı kitaptaki tüm uyarılara dikkat ederek kullanmak kolay. Metabolizmayı düzelttiğine de biz şahidiz. Dolayısıyla hızlı kilo vermek için şimdilik tek doğru yol bu gözüküyor. Kitabı edinin,araştırın,doğruluğundan emin olun ve sonra da bana teşekkür edin diyecem ama bu kitap konusunda en fazla yazıyı Umut yazdı. Bizi de tanıştıran o olduğu için ona teşekkür etmeniz yeterli.

Nacizane bir kaç tavsiyem var:

  1. Kendinizi televizyonlarda gördüğünüz pahalı diyetleri uygulayamadığınız için suçlamayın. Kimsenin onlarla uğraştığını sanmıyorum. Hani uğraşanlar varsa da herkesin ne yazık ki o pahalı gıdaları alacak parası yok. Evet fazla kilo insanın hayatında ciddi psikolojik sorunlara sebep olabiliyor. Ama Matrix filmindeki Morpheusun dediği gibi ben bu yazıda size zayıflama konusunda doğru yolu gösterdim. Yolun kalanını yürüyecek olan sizlersiniz. Seçim sizin hayat sizin.
  2. Güzellik ya da yakışıklılık geçicidir. Canınızı sıkmayı kesmelisiniz. Herkes aynı gemide ve genelde aynı yolda yürüyorlar. Siz kiloluyum diye canınızı sıktıkça hormonlarınız daha fazla metabolizmanızı bozuyor. Herşeyin başı önce psikolojik rahatlama.

Daha fazla bilgi için hızlı kilo verme ve zayıflama üzerine, Zayıflama Programları yazımızı okuyabilirsiniz.

Sevgi ve saygıyla kalın.

Originally posted 2022-06-16 02:01:57.