Justin Bieber Kimdir?

Justin Bieber Kimdir?

1 Mart 1994 tarihinde Kanada’da dünyaya geldi. Annesi Pattie Mallete babası ise Jeremy Bieber’dir. Ancak resmi olarak evlenmediler ve Justin Bieber’ı annesi çok zor şartlarda tek başına büyütmek zorunda kaldı. Justin Bieber’in ileride müthiş bir yıldız olacağı henüz çocukluk yıllarından belliydi. Öyle ki daha 12 yaşındayken tek başına gitar, piyano, bateri ve trompet çalmayı öğrendi. Öte yandan bir yandan da amatör olarak seslendirdiği şarkılarını Youtube kanalına yükleyerek insanlara ulaşmaya çalışıyordu.

Keşfedildiği O An

Justin Bieber evlendi mi?
Genç kızların rüyası Justin Bieber 2018 Temmuz ayında Hailey Baldwin adında bir top modelle evlendi.

Braun Media Group sahibi Scooter Braun, Youtube’da bir şarkıcının videolarını ararken henüz amatör olan 13 yaşındaki Justin’in şarkılarına denk geldi, durup dinlemek için kulak verdi. Gerçekten de bu ses ilgisini çekmişti hemen okuduğu okulundan ev adresine varıncaya kadar iletişm bilgilerine ulaşmak için kollarını sıvadı ve nihayet Justin’e ulaştı. Ona menajerlik teklifinde bulundu ve artık Justin Bieber’in müzik kariyeri başlamış oluyordu.

One Time adlı ilk albümü piyasaya sürüldü ve Kanada’da daha 1 haftadan ilk 100 parçadan 12. sıraya yerleşmeyi başardı. Bu demek oluyordu ki bir yıldız doğuyordu.

Dünya Görüşü

Justin Bieber’e kimisi ateist derken kimisi de Hristiyan diyor. Bu konuya bizzat kendisi justin bieber olarak açıklık getirdi. Kendisinin tüm bağlılığıyla Hristiyan olduğunu söyleyerek “Buraya gelmemi yüce İsa’ya borçluyum” demiştir. Bunun yanı sıra tüm dünya görüşüne sahip kişilerle daima yakın ilişkiler içerisinde bulunmaya devam etmektedir.

Diskografisi

2009- One Time (single)

2009- Baby (single)

2010- My World 2.0

2012- Believe

2015- Purpose

2017- Catch Feels diskografisi arasında yer almaktadır.

Müzik Kariyerindeki Başarıları

Justin Bieber kaç yaşında?
Justin Bieber 2019 itibariyle 25 yaşına girmiş bulunuyor.

Braun Media Group yapımcılığında Scooter Braun menajerliğiyle ilk kayıt altına alınan Baby, One Time şarkıları Kanada’da ilk hafta top 100 içerisinden 12. sırada yer almayı başarmıştır.

20 Aralık 2009 tarihinde ise Barack Obama ve eşi Michelle Obama’nın Someday at Christmas şarkısını seslendirerek ününü Beyaz Saray’da da duyurmuştur.

2012 yılına gelindiğinde Believe şarkısıyla dikkat çeken justin bieber hayatı boyunca unutamayacağı müthiş başarıya imza atarak en çok indirilen ikinci şarkı olmayı başarmıştır.

Bieber Baby single şarkısına video klip çekmeyi düşünmüş ve bu klibi Lady Gaga’nın Bad Romance klibini geride bırakarak Youtube’ta en çok dinlenen şarkı olmuştur.

Boyu & Kilosu

Justin Bieber tam 1.75 cm boyunda ve 61 kilodadır. Orta boy sınıfına giren Justin düzenli spor yaparak formunu korumaya çalışıyor.

Selena Gomez’le Aşk Hayatı

Justin Bieber, 27 Şubat 2011 tarihinde ünlü Amerikan şarkıcı Selena Gomez ile birlikte Vanity Fair Oscar adlı bir partiye katılarak paparazinin de magazin gündeminde bir numaraya almasına yol açmıştır. Aralarında çıkan dedikodulara uzun süredir sessizliğini koruyan ikili sonunda 2 yıldır birlikte olduklarını açıklamış ve 2012 yılının sonlarına doğru ayrıldıklarını açıklamıştır.

Justin Bieber Evlendi

Justin Bieber Selena Gomezi öpüyor.
Justin Bieber ve Selana Gomez harika bir çift olabilirlerdi.

2018 yılının Temmuz ayında gizlice yıldırım nikâhıyla nişanlanan Justin Bieber sürpriz bir gelişmeye imza attı. Hailey Baldwin adlı Arizone doğumlu 22 yaşındaki top modelle evlendiğini resmen açıklamıştır. Henüz yeni evlenen çift, daha önce gizli bir şekilde nişan yapmış ve bu basına kapalı olarak gerçekleştirilmişti. 24 yaşında olan justin bieber kaç yaşında 22 yaşındaki model ve sunucu Hailey Baldwin ile hayatını birleştirme kararı almış ve evlilikleri üzerinden henüz 6 ay geçmiştir.

Justin Bieber yeni gelişmelerle 2019 yılında da muhakkak en çok konuşulan isimlerden birisi olacak. Bakalım 2019 yılında yaşanacak gelişmeler nelerden oluşacak hep beraber göreceğiz.

Originally posted 2022-06-01 10:26:48.