Jet Sosyete İlayda Kimdir?

Sosyal medyanın enstrümanlarını doğru bir şekilde kullanırsak bize şöhretin kapılarını bile aralayabiliyor. Bu konuda sosyal medyadan şöhretliğin merdivenlerini üçer üçer çıkarak bir anda kendini Star TV’de Jet Sosyete dizisinde bulan İlayda yani gerçek adıyla Deniz Cengiz de bu konuda aynı görüşü savunuyor.

İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu sosyal medyada paylaştığı komik video ve vinelarla bir anda yapımcıların dikkatini de çekmeyi başarmış ve kendisini oyunculukta bulmuştu.

O Aslında Bir Youtuber

Günümüzde sosyal medya kimilerinin tek geçim kaynağı… İşte onlardan birisi de Deniz Cengiz. Kendisi Youtube video paylaşım sitesine yüklediği videolarının milyonlarca kişi tarafından beğenilmesiyle bir anda yapım şirketlerinin de dikkatini çekmeyi başarmıştı. Bunun üzerine hemen kendisiyle iletişim kurularak Youtuber ile resmi temaslarda bulunuldu. Böylelikle oyunculuk kariyerinin müjdecisi olacak görüşme neticesinde kendisini bir anda Star ekranlarında yayınlanacak yepyeni bir tv yapımında bulmayı başardı.

İlayda Rolü Nasıl Teklif Edildi?

Youtube’ta videoları sürekli paylaşıla paylaşıla bir anda milyonlara ulaşan Deniz Cengiz, en sonunda yapım şirketlerinin de ilgisini bir anda üzerine çekmeyi başararak yeni yayın döneminde Star televizyonunda yeni bir dizinin çekim hazırlıklarının sürdürüldüğü ve kendisinin burada cadı mı cadı, burnu havalarda bir tiplemeyi canlandırması istendiği teklif edildi. Kendisi için bu henüz genç yaşına rağmen son derece onore edici bir teklifti. Hemen kabul etti, imzalar atıldı ve artık o Jet Sosyete dizisinin İlayda’sı haline geldi.

Peki Jet Sosyete’de Hangi Rolü Üstleniyor?

Deniz Cengiz yani daha çok bilinen adıyla Jet Sosyete’nin İlayda’sı sosyetik, kibirli, sürekli burnu yukarılarda bir genç kızı canlandırıyor. Ancak her defasında da başına sürekli bir şeyler geliyor. İşte bu bakımdan jet sosyete ilayda kim konusunda her açıdan sosyal medyanın kendisine verdiği şöhretin tadını çıkarıyor. Üstelik bunu 2018 yılındaki Deliha 2 adlı bir de sinema filmi takip ederek burada da başarılı bir şekilde rol almayı başardı. Bu yönüyle de her açıdan dikkatleri üzerine çekmeyi başararak karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Kendisi tıpkı eskiden olduğu gibi yine sosyal medya hesapları üzerinden komik vine paylaşımlarına kaldığı yerden devam ediyor. Üstelik oyunculuk teklifinin kendisinin daha yaratıcı içerikler hazırlamaya ittiğini her fırsatta yineleyerek her anlamda tamamen sıra dışı bir karakter olmaya devam ettiği dikkatlerden kaçmıyor. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri esas alındığı zaman gerçekten de sosyal medyada Instagram ve Twitter aracılığıyla en güncel video paylaşımlarına devam ediyor. Böylelikle jet sosyete ilayda kimdir sorusuna yönelik olarak da yaptığı paylaşımlarıyla yine kırıp geçiriyor.

Sosyal Medyanın Gücüne İnanın

Kendisiyle yapılan özel bir röportajda sosyal medyanın gücüne inanılması gerekliliği üzerinde durarak her yönden kendisine açılan oyunculuk kapısının bir gün başkalarına da açılacağının da her yönden sinyalini verdi. Bunun için öncelikle samimi olarak oyunculuğu, sanatı sevmek arkasından da yine samimi olarak paylaşımlarda bulunulması durumunda her şeyin zamanla kendiliğinden geleceğini belirtiyor. Bütün bu ortada duran yaklaşımlar ışığında kendisinin çıktığı bu yolda her anlamda dikkat çekmeye devam ettiğini kesinlikle söylememiz gerekmektedir.

Bu yönleriyle jet sosyete ilayda kimdir dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu kendisi gibi oyunculuk hayalleri olanlara her bakımdan tavsiye verdi. Vermiş olduğu tüm bu tavsiyeler neticesinde de yeni yetişen gençlerin isterse her şeyi başarabileceklerini de böylelikle ele almış oldu. İlerleyen zaman diliminde yeni gelişmeleri bizzat yine sosyal medya fenomeninden öğreneceğiz.

Originally posted 2022-06-01 17:08:58.