Bilgi Deposu

  Reflü Yastığının Faydaları

  Reflü Yastığının Faydaları

  Günümüzde özellikle bebeklerin sindirim sisteminin yeterince gelişememesinden tüketilen gıdaların yemek borusuna kaçması nedeniyle nefes alışverişinde zorluklar yaşanıyor. İşte bu hastalığa reflü hastalığı denmektedir. Bebeklerde görülen bu rahatsızlık yetişkinler de karşımıza çıkıyor. Ülkemizde giderek yaygınlaşmasından ötürü çağın yeni hastalıklarından birisi olarak da söylenmektedir. Bunun için viskoelastik malzemeden üretilmiş reflü yastıkları üretilmiştir.

  Bebekler İçin Reflü Yastıkları

  Sindirim sisteminin yeterince gelişmemiş olduğu bebekler için reflü yastığı kullanımı uzman hekimlerce tavsiye edilmektedir. Yastık %100 pamuktan imal edilmiş olduğu ve midenin aşağıda başın yukarıda kalacak pozisyonda yatış sunması açısından solunumun düzenli alışverişinde yardımcı olmaktadır. Yine hastaların herhangi bir şekilde birtakım problemler yaşamaması adına da karşımıza çıkan rahatsızlıklardan birisi olmaya devam etmektedir.

  Yetişkinler İçin Reflü Yastıkları

  Genellikle bebekler için geliştirilen reflü yastıkları yetişkinler için de üretilmektedir. Bu nedenle reflü yastığı kullanan var mı diye sık sık yetişkinler tarafından merak edildiği de olur. Yetişkinlerde de mide kapakçıklarının gelişmemesi nedeniyle tüketilen besinlerin yemek borusuna kaçması ve mide asiti gibi mide yanmalarının yaşanması sorunları yaşanır. İşte sizler de bu rahatsızlıklardan kesinlikle uzak durmak adına reflü yastıklarını kesinlikle kullanmalısınız.

  %100 Pamuktan Üretim

  Üretiminde %100 pamuk kullanılan yumuşacık yastıklar full ortopedik özellik taşımaktadır. Bu nedenle de reflü hastalarının kullanımı için son derece kullanım gerektiren ürünlerden birisi olmayı sürdürmektedir. Ortada duran bu yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman her yönüyle bu ürünü sizlerin de her yönüyle en iyi şekilde kullanması gerçekten de mümkün olan bir özellik olarak karşımızdaki yerini korur.

  İşbir Reflümed

  Ülkemizin önde gelen mobilya üreticilerinden İşbir Yatak, reflü hastaları için geliştirmiş olduğu ve viskoelastik malzemeden ürettiği reflü yataklarını gayet makul fiyatlarla satışa sunmaktadır, mide asitinin yemek borusuna kaçmasını ve besinlerin de yemek borusuna kaçarak solunum problemleri yaşanmasını kesinlikle önlediği için sıklıkla tercih edilen ürünlerden birisi olmayı sürdürmektedir. Bütün bunlar da her yönüyle fark yaratan nitelikler arasında gelmeye devam etmesi yönüyle karşımızdaki yerini koruyan en temel özeliklerden biri olma özelliğiyle gerçekten de önem teşkil eden bir yaklaşım tarzıdır. Bütün bunlar da son derece karşımızda duran bir başka hususu teşkil etmektedir.

  Bütün bu özellikleri ele alındığı zaman reflü yastığı ne işe yarar konusunda her yönden aklınızda kalan tüm soruların yanıtlanması mümkün hale gelmektedir. Bu yönleriyle her anlamda kullanımının son derece yaygın olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Bu da hem solunum yolu hem de sindirim sisteminin düzene girmesini sağlaması açısından değerlendirildiği zaman gerçekten de son derece önem teşkil eden bir yaklaşım tarzıdır. Ortada duran bu yaklaşım tarzıyla reflü hastalarının imdadına yetişen ortopedik ürünler arasında geldiğini belirtmek gerekir.

  İşbir Holding güvencesiyle siz de 2019 yılına özel indirim fırsatıyla reflümed olarak üç farklı modelde üretilen bu yastıkları her anlamda kullanabilme imkanı bulabilirsiniz. Tüm bunlar da karşımızda duran bir yaklaşım tarzını resmetmesi yönüyle her anlamda son derece dikkatleri üzerimize çeken yaklaşımlar arasındaki yerini korumaya devam eder. Elbette ortada duran bu nitelikler baz alındığı zaman reflü yastıklarının tüm yönleriyle sizlerin kullanımına sunulduğunu söylemek gerekir. Üstelik ekonomik fiyatıyla sizler de satın alabilecek ve mide asitlerinin yemek borusuna erişmesini engellemiş olacaksınız. Elbette ortada duran bu nitelikler baz alınacak olunduğu zaman gerçekten de fark yaratan konular arasındaki yerini koruduğunu kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir. Tüm bunlar da önemlidir.