Çarpışma Cemre Kimdir?

2018 yılıyla birlikte Show TV’te ekranlara taşınan Ay Yapım projesi Çarpışma dizisi 2. sezonuyla her perşembe milyonları ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Aşk, macera, dram sevenlerin vazgeçilmez dizisi olan ve tesadüf bir trafik kazası sonucu hayatı birleşen dört kişinin hayat hikâyelerinin anlatıldığı dizide çok önemli kariyere sahip Aslı Pamuk da yer alıyor. Dizide Cemre’yi canlandıran Aslı Pamuk aslında kim, hadi hep birlikte görelim…

Hayatı

14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda’nın Haarlem kentinde dünyaya geldi. Aslen Hatay/İskenderunlu’dur. Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında 10 numarayla birinciliği kazandı. 85-62-90 vücut ölçülerine sahip olan güzel oyuncu yine aynı yıl 2011 Eylül ayında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenlenen Kâinat Güzelliği yarışmasında da birincilik almış ve böylelikle aynı yıl iki defa birincilik kazanan model olma şansını yakalamıştır.

Eğitim Hayatı

Amsterdam Üniversitesinde Psikoloji bölümünü kazanan ancak modellik ve mankenlik kariyerine ağırlık vermeyi istediği için eğitimini dondurmuştur. Çok iyi derecede Flemenkçe dilini bilmesinin yanı sıra Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerine de hakimdir. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldıktan sonra Türkiye’de kendisine oyunculuk ve modellik teklifleri gelmeye başlamıştır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Melisa Aslı Pamuk, Türkiye’de 2012 yılında G.D.O. Karakedi sinema filminde figüranlık yaparak oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. Bunu Fox TV’de 2013 yılında çekilen ve Nevşehir’in Ürgüp-Göreme bölgesinde çekimi yapılan Yer Gök Aşk dizisinde Sevda karakterini canlandırarak dikkatleri giderek üzerine çekmeyi başarmıştır. 2014 yılında Star TV’de Kurt Seyit ve Şura dizisinde Ayşe karakterini canlandırdıktan sonra 2014 yılında Ulan İstanbul dizisinde konuk oyuncu olarak görev almıştır.

Star TV’de 2015 yılından 2017 yılına kadar yayınlanan Kara Sevda adlı dizide Asu Kozcuoğlu rolüyle görev alan Aslı Pamuk, bu dizinin final yapmasının ardından Show TV’de Cemre Gür rolüyle Çarpışma dizisiyle yine sevenlerinin karşısına çıktı.

Ödülleri

2011- Miss Turkey birincilik ödülü

2011- Sao Paulo Kâinat Güzelliği birincilik ödülü

2016- Pantene Altın Kelebek Ödülü

2017- Ayaklı Gazete Ödülleri çarpışma dizisi cemre kimdir bakımından oyuncunun aldığı sanat yaşamı boyunca ödülleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Adnan Oktar’la Kavgası

A9 TV’de dinî sohbet programları yapan Adnan Oktar ve ekibinin programına da katılan Aslı Pamuk, programın formatını eleştirmiş ve bu yüzden şu an dini istismardan gözaltında tutulan Adnan Oktar tarafından programdan kovulmuştur. Bu olay da uzun süre magazin gündemini meşgul eden konulardan birisi olmuş ve güzel oyuncunun çevresi tarafından en çok konuşulan ve sosyal medyada tartışılan konular arasında gelmeye başlamıştır.

Boyu & Kilosu

1.76 cm boyunda olan Aslı Pamuk, 58 kiloya sahip. Kahverengi göz rengine sahip olan güzel oyuncunun kariyeri boyunca gerçekten de çok başarılı yapımlara imza attığı görülmektedir. Koç burcuna sahip olduğunu her fırsatta dile getiren Melisa Aslı Pamuk çarpışma dizisi cemre kim meraklılarına her yönden özel yaşamıyla ilgili merak edilen her şeyi anlatmaktadır.

Türkiye’deki oyunculuk kariyerinden son derece mutlu olduğunu her fırsatta dile getirmeye devam eden oyuncu tüm bu özelliklerine dayanarak tamamen sıra dışı yaklaşımlarıyla fark yaratmaya devam etmektedir. Böylelikle tüm yönleriyle sıra dışı özellikleriyle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Tüm bu ortada duran özellikler ışığında her açıdan kariyeri boyunca henüz genç yaşına rağmen onlarca başarıları sığdırmayı başarmış birisi olarak bundan sonra da kendisini benzer iddialı yapımlarda göreceğiz anlaşılan… Bakalım Çarpışma’da bizleri neler bekliyor?

Originally posted 2022-06-01 02:17:54.