Her Yerde Sen Dizisi Demir Erendil Kimdir?

Bu yazımızda Her Yerde Sen dizisi Demir gerçek ismiyle Furkan Andıç hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Star kanalında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Volkan adıyla rol alan Furkan Andıç, hakkında bilgi vermek faydalı olacaktır. Furkan andıç kimdir, oynamış olduğu diziler, boyu, kilosu, yaşı, nerede doğmuş olduğu gibi pek çok bilgi yazıda yer alacaktır. Bunun dışında Fox TV’de yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Demir rolüyle tanınmaktadır.

Furkan Andıç Hakkında

Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 senesinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Furkan Andıç’ın baba tarafı aslen Trabzonlu olup, anne tarafı ise aslen Bosna Herseklidir. Furkan Andıç Bilgi Üniversitesinde Radyo ve Televizyon Programcılığı okurken, yatay geçiş ile Yeditepe Üniversitesine Görsel İletişim ve Tasarım Bölümüne geçerek tamamlamıştır.

Ufak yaşlardan itibaren basket oynayan Furkan Andıç; Marmara Koleji, Pamukspor, Işık Spor, Darüşşafaka gibi takımlarda oynamıştır. İlk oyunculuk tecrübesini 2011 senesinde rol almış olduğu Kolej Günlüğü dizisiyle yaşamıştır. Kardeş Çocukları, Yağmurdan Kaçarken, Umutsuz Ev Kadınları, Kolej Günlüğü, Aşk Ekmek Hayaller, Kaçak Gelinler, Tatlı İntikam gibi dizilerde yer alan Andıç, şu an Her Yerde Sen dizisinde Demir karakterine hayat vermektedir. Furkan Andıç 88 kilo olup 190 boyundadır ve Koç burcudur. Her yerde sen demir kimdir sorusuna bu şekilde cevap verilebilir.

Furkan Andıç kimdir? Her Yerde Sen Dizisi Demir kim?

Her Yerde Sen Oyuncuları

Selin karakterinin eşi olan Demir, dizi yaşamına ilk şekilde 2011 senesinde Kolej Günlüğü dizisinde rol alarak başlamıştır. Yaklaşık olarak 8 senedir de dizi oyunculuğuna devam etmektedir. Geçilen senelerde rol zamanını günden güne biraz daha ileriye taşıyan oyuncunun oynadığı pek çok dizi vardır. Bunlar yukarıda bahsedildiği gibi; Aşk Ekmek Hayaller, Umutsuz Ev Kadınları, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler, Tatlı İntikam, Kardeş Çocukları şeklinde sıralanabilir. Furkan Andıç, Demir Rolü ile şu an Her Yerde Sen dizisinde rol almıştır.

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir?

Demir Erendil kimdir?

Fox TV’de yaz dizisi şeklinde yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Demir rolünü canlandıran Furkan Andıç’ın rolü hakkında bilgi vermek faydalı olacaktır. Dizi içindeki rolü; genç patron şeklindedir. Demir kimdir? Demir, kendisinin de çalışmış olduğu iç mimarlık firmasının yöneticisi rolünü canlandırmaktadır.

İyimser,Sempatik ve bir o kadar da Sert – Her Yerde Sen Dizisi Demir

Kurallar, sert ve disiplinli çizgisini koruyan, aynı şekilde iyimser ve sempatik olan Demir’in hayalleri bulunmaktadır. Demir’in hayali, babasından daha fazla çalışıp, eskiden sahip olduklarını kaybetmiş olan babasının kayıplarını telafi edecek ekonomik seviyeye ulaşmaktır. Aynı evi paylaştığı Selin ile bazı zamanlarda romantik anlara bazı zamanlarda komik sahnelere yer verilecektir. Demir’in iş ortamındaki ciddiyetini, ev arkadaşı olan Selin bozacaktır.

Zeki,kuralcı ve titiz – Her Yerde Sen Dizisi Demir

Demir; zeki, kuralcı, titiz bir adamdır. Genç yaşında çok başarılı projelere, dünya çapında isminden söz ettiren yönetici olan Demir adına başarı her türlü konudan önce gelmektedir. Sert ve kuralcı görünümünün dışında ise oldukça merhametli bir adam yatmaktadır. Çocuk yaşta almış olduğu yaraların üzerine aşk yaşamında yaşadığı kalp kırgınlığı, Demir’i savunmacı ve sert biri yapmıştır. Demir’in hayattaki en büyük hedefi ise babasından daha başarılı ve daha güçlü olarak, çocukluk zamanlarında kaybettiklerini geri almaktır.

Bu hedefe ulaşabilmek adına İstanbul’a gider. Ancak deli dolu olan Selin ile beraber aynı evde kalmak zorunda kalırlar. Bundan sonra ise Demir hayatını kontrol etmekte zorlanacaktır. Hedefine ulaşabilmek ve kendisini korumak adına işte ve evde kendi kurallarını koymak üzere diretirken, Demir ne denli ret etse de kalbinin kilidini Selin açacaktır. Demir ne kadar uğraşsa da Selin’e karşı koyamayacak ve ona aşık olacaktır. Oldukça eğlenceli olan yaz dizisinde Demir, rolünü bu şekilde oynamaktadır. Her Yerde Sen dizisi oldukça farklı ve eğlencelidir.

Originally posted 2022-06-11 06:27:18.