Kızım Dizisi Demir Kimdir?

Ankaralı tiyatro ve dizi oyuncusu şu sıralar Kızım dizisinin Demir karakterini canlandırıyor. 22 Şubat 1982 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu üniversite eğitimi için gittiği Kıbrıs’ta mimarlık bölümünü bitirdikten sonra filmcilik sektörüyle yakından ilgilenmiştir. Hatta genç yaşına rağmen orada bir de dernek kurmuş ve Türk sinemasının yavru vatan Kıbrıs’ta da kök salmasına katkıda bulunmuştur.

Boyu

Buğra Gülsoy 1.75 orta boy olmasına rağmen fiziğine dikkat ediyor ve bu yönüyle uzun boylu gösteriyor. Kendisi romantik film ve dizilerin aranan yüzlerinden birisi olmaya devam ediyor. Elbette bunu kendine has jest ve mimikleriyle mizacı sağlıyor.

Kızım Dizisi Demir

Unutulmaz Dizisi

2009 yılında ATV ekranlarında seyirciyle buluşan Unutulmaz adlı dizide rol aldığı Tolga karakteri her anlamda onun tanınmasına neden olan dönüm noktalarından biridir. Bu yapımla yakışıklılığı ve kendine has duygusallığıyla dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu ardından Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldıkları Kuzey Güney dizisiyle giderek tanınagelmiştir.

Önde Gelen Televizyon Dizileri

2009- Unutulmaz (Tolga)

2010- Fatmagül’ün Suçu Ne (Vural)

2011- Kuzey Güney (Güney)

2015- Aşk Yeniden (Fatih Şekercizade)

2018- Kızım (Demir) belli başlı kızım dizisi demir kimdir açısından öne çıkan televizyon dizileri arasında gelmektedir.

Burcu Kara’yla 1 Sene Evli Kaldı

Kendisi gibi bir oyuncu olan ve aynı zamanda Pantene, Doğuş çay gibi reklamların da yüzü olan güzel oyuncu Burcu Kara ile 2011 yılında evlenen Buğra Gülsoy, sadece 1 yıllık evlilik birliğinden sonra 2012 yılında boşanma kararı alarak karşılıklı anlaşmayla boşandıklarını magazincilerle paylaşmıştır.

Demir Gerçeği Söylüyor Kızım Dizisi
Kızım dizisinde Demir gerçekleri anlatıyor. Ama bunlar gerçek mi? Yoksa…

Buğra Gülsoy – Özge Özpirinçci Aşkı

Aşk Yeniden dizisinde birlikte baş rolü paylaşan Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci aşkı da sıklıkla merak edilenler arasında. Aralarında aşk dedikodusu aldı gidiyor ama henüz kendilerinin ağzından paparaziye yapılmış kesin bir açıklama yok. Fakat görünen köy kılavuz istemiyor çünkü…

Bodrum’a da Gittiler Beraber

Dedik ya görünen köy kılavuz istemez diye… Her ne kadar arkadaş olduklarını belirtseler de geçenlerde lüks bir restoranda yemek yerlerken görüntülenmiş ve apar topar mekandan ayrılmışlardı. Daha sonra da ünlü bir otel zincirinin sahil kenarında yaz ayını birlikte geçirdiklerini Twitter paylaşımı üzerinden ele güne inat yapmışlardı. Bu bakımdan da kızım dizisi demir kim sürekli merak edilenler arasında gelmeye devam ediyor. İlerleyen zaman diliminde bakalım hangi gelişmeler yaşanacak elbette bunu zaman gösterecek.

Acı Tatlı Ekşi Filmi

2017 yılında yine Buğra Gülsoy ile Özge Özpirinçci beraber bir film projesinde rol aldı. Daha önce Aşk Yeniden adlı Fox ekranından izleyicisiyle buluşan dizide rol alan ikili Acı Tatlı Ekşi dizisiyle daha da sık sık kameralar karşısına birlikte çıkmaya başladı. Bu yönleriyle değerlendirildiği zaman da her anlamda yine aralarında aşk dedikoduları aldı başını gitti. İlerleyen zaman diliminde bu konu hakkında da yeni çarpıcı flaş gelişmeler elbette yaşanacaktır. Ancak şimdilik ikili aralarında herhangi bir duygusal yakınlaşma olmadığını her fırsatta yeniliyor ve sadece iş arkadaşlıklarının sürdüğünü açıklamakla yetiniyor. Elbette bunun ardındaki gelişmelerin neler olduğunun kokusu yakında ortaya çıkacak…

Bu yönleriyle Buğra Gülsoy gerek özel yaşamı gerekse oyunculuk kariyeri açısından son derece hareketli bir kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da her yönden fark yaratmaya devam eden yönleriyle karşımızdaki yerini korumaya devam etmesi açısından ele alınacak olunursa her yönden kesinlikle sıra dışı niteliklerini bir arada tutması bakımından söylenebilecek nitelikler olarak belirtilebilir.

Originally posted 2022-06-01 11:40:46.