Kızım Dizisi Asu Kimdir?

Kızım dizisi asu kimdir sorusunun ilk cevabıyla yazmıza başlayalım. 1 Haziran 1989 tarihinde İzmir’de doğan Selin Şekerci gözlerinin güzelliği ve oyunculuktaki marifetiyle dikkatleri giderek üzerine çekiyor. Güzel oyuncu ilkokul yıllarından beri tiyatroyla iç içe olmuş ve sürekli kendisini geliştirmiştir. Şu sıralar Med Yapım’ın üstlendiği TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşan Kızım dizisinde Öykü’nün annesi Asu’yu canlandırmaktadır. Hayat verdiği karakterini oldukça duygusal oynamayı başaran güzel oyuncunun Kore dizisinden esinlenilerek geliştirilmiş bir senaryo olması dolayısıyla gerçekten de aslına sadık kalarak oyunculuk hünerlerini her yönden göstermeye devam ettiğini kesinlikle belirtmek gerekiyor.

Selin Şekerci, reklam yüzü olarak da televizyon projelerinde yer aldı. Turkcell, Şanslı Gün ve Panda gibi bilinen reklamlarda da reklam yüzü olarak rol aldı. Sahip olduğu iri gözleriyle adeta hurileri andıran güzel oyuncunun bu yönüyle de sıkça merak konusu olmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir.

Kızım Dizisi Asu Filmografisi

Kanal D’de 2007-2008 sezonunda yayınlanan Kavak Yelleri dizisindeki Feyza karakterine hayat vererek dizi oyunculuğu kariyerine atılan kızım dizisi öykünün annesi kimdir bu yönüyle de merak edilen bir isim. Ardından Melekler Korusun dizisinde rol alarak giderek kendisinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kızım dizisi asu - Selin Şekerci
Kızım dizisi asu – Selin Şekerci

2011 yılında Leyla adlı ilk sinema filmiyle sinema oyunculuğuna da merhaba diyen güzel oyuncu Ay Büyürken Uyuyamam adlı bu dizide de gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu özellikle 2017 yılındaki Siyah Beyaz Aşk dizisiyle öne çıktı. Şu sıralar Kızım adlı dizide Öykü’nün annesi Asu’yu canlandırmaktadır.

Gözleri Hakkında Konuştu

Hürriyet gazetesinin magazin eki Kelebek’e samimi itiraflarda bulunan kızım dizisi annesi kim güzel oyuncu gözlerinin oldukça iri olmasından dolayı kendilerine yönelik gelen tepkileri değerlendirdi. Gözlerinin iriliği nedeniyle çocukluğunda arkadaşları tarafından hep dalga geçildiğini ve bunun kendisini rahatsız ettiği için uzun süre etkilediğini dile getirdi. Öte yandan Big Eyes animasyonuna kendisinin de hayranlık duyduğunu belirterek aranan yüzlerden biri olduğu için de son derece mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Kızım Dizisi Asu’nun Rolü

Demir karakterini canlandıran Buğra Gülsoy’un eşini canlandıran Selin Şekerci, henüz küçük yaşta olmasına rağmen hırsız kocasını terk etmek zorunda kalarak küçük Öykü’nün annesi karakterine hayat veriyor. Dizide Öykü’nün annesi olarak eşiyle yaşadığı tüm sorunlar ve hamilelik sürecini hep tek başına geçirdiği de sürekli merak edilenler arasında geliyordu. İşte ortada duran bu özellikleriyle dizinin başrol oyuncusunun Kızım dizisinde Öykü’yü canlandırdığı bilinmektedir.

Kızım Dizisi Asu’nun Başkan Erdoğan’a Hakaret Davası Olayı

Selin Şekerci güzel oyunculuğunun yanı sıra sevgilisi Caner Cindoruk ile olan aşk hayatı ve Başkan Erdoğan’a yönelik hakaret davasıyla da bir anda gündeme oturdu. Kendisine ait resmi Twitter hesabından Başkan Erdoğan hakkında Yüzüklerin Efendisi filmindeki kötü karakter Saruman’a benzediğini söylemesi nedeniyle kendisine soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmanın gerekçesi olarak “cumhurbaşkanına hakaret” ve “kamu görevlisini tehdit” suçlamaları göz önüne alınarak hakkında 1 yıldan 8 yıla kadar varan hapis cezası isteniyordu. Kendisi savcılıkta hakkındaki bu iddiaları doğruladı ve ekleyecek hiçbir şeyinin olmadığını dile getirerek gereğinin neyse yapılması gerektiğini belirtti.

Kızım Dizisi Asu ve Caner Cindoruk Aşkı

Öte yandan güzel oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Caner Cindoruk ile uzun süren aşk hayatı da merak edilen konular arasında geliyor. Selin Şekerci, Sevgili Komşum adlı dizinin galasına tek katılması ve yanında Caner Cindoruk’un olmaması magazincilerin ayrılık şüphesini bir anda magazin gündemine getirdi. Üstelik resmi Instagram hesabından da ikilinin fotoğraflarının kaldırılmış olması ayrılık yönündeki ihtimalleri de daha da güçlendirdi. Kendisi bu konuda suskunluğunu koruyor.

Originally posted 2022-06-06 22:34:47.