Çarpışma Dizisi Leyla Kimdir

Başrollerinde Kıvant Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın yer aldığı dört kişinin karıştığı bir trafik kazasında hayatları kesişen kişilerin hayatlarını konu alan Show TV dizisidir. Yönetmenliğini Ali Aydın’ın üstlendiği dizi tüm hızıyla birbirinden heyecanlı nefes kesen sahneleriyle kaldığı yerden devam ediyor.

Dizide Zeynep rolüyle karşımıza çıkan Elçin Sangu, özellikle Barış Arduç ile birlikte rol aldığı Kiralık Aşk adlı dizideki Defne karakteriyle yılın oyuncusu ödülüne layık görülmüştü. Bu dizide de yine boy göstermeye devam ediyor.

Zeynep Galip’ten Boşanıyor Mu?

Son zamanlarda sürekli sorunlar yaşayan Zeynep ve Galip her an boşanabilir. Ancak çiftin Leyla adında bir kızları var. Bakalım bu biricik kızları boşanmalarını önleyebilecek mi yoksa çifti ilerleyen bölümlerde adliyede mi göreceğiz bunu elbette zaman gösterecek.

Zeynep’in Kızı Leyla Kim?

Kaçırılan Zeynep’in kızı çarpışma dizisi leyla kimdir izleyicilerin sıklıkla merak ettiği isimlerden biri haline geldi. Sadece bir bölümde boy gösteren çocuk yıldızın ismi hakkında cast ajansı tarafından bilgi verilmezken ilerleyen bölümlerde netlik kazanacağı tahmin ediliyor. Öte yandan dizide çember giderek daralarak hayatları kesişen dört kişinin ilerleyen dönemlerde ne gibi yeni sürprizleri izleyicileriyle buluşturacakları da daha şimdiden merak konusu haline gelmiş durumda.

Elçin Sangu Kimdir?

13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Mersin Üniversitesi Opera bölümünü bitirdikten sonra Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Sevdam Alabora gibi dizilerde yan rol aldıktan sonra kendisini göstererek yükselen yıldızlardan biri haline geldi. Reklamların, sinemaların vazgeçilmezlerinden ve de aranan oyuncularından biri haline geldi. 2016 yılından itibaren Elidor şampuan reklamının da vazgeçilmez reklam oyuncusu haline geldi. Yine Boyner reklamlarında da boy göstermeye devam etti. Tüm bu özellikleri dikkate alındığı zaman oyunculuk kariyerinin yanı sıra diğer alanlarda da ses getiren kişilerden birisi olmayı başardı. Bütün bu ortada duran özellikleri dikkate alındığı zaman son derece kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı yenilikleriyle karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Çarpışma Dizisinde Elçin Sangu

Show televizyonunun büyük bir ilgiyle yakından takip edilen dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Elçin Sangu, polis memuru Galip ile evli. Ondan Leyla adında bir de kızı var. Son dönemlerde eşiyle yaşadığı problemler yüzünden çarpışma leyla kim eşinden ayrılma kararı alacağı sıklıkla kulaklara gelen dedikodular arasında yer alıyor. Leyla karakterinin hangi çocuk yıldız olduğu henüz açıklanmazken ilerleyen zamanlarda karakterin kim olacağı kesinlikle netlik kazanacak. Bütü bu ortada duran yaklaşımlar neticesinde ele alındığı zaman her anlamda iç içe geçmiş bir ip yumağıyla dizinin heyecandan heyecana sürüklemeye devam eden sıra dışı modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle belirtmemiz gerekiyor. Böylelikle her açıdan tamamen sıra dışı yenilikçi yaklaşımıyla dizinin reyting sıralamasına da bu yansımaktadır.

Dizi Hakkında Elçin Sangu Ne Düşünüyor?

Geçen hafta Hürriyet’in Kelebek magazin ekine açıklamalarda bulunan güzel ve başarılı oyuncu Elçin Sangu, Çarpışma dizisinin son durumuyla ilgili bilgiler ele aldı. Dizinin nefes kesmeye devam eden yeni bölümleriyle izleyenleri meraklandırmaya devam ettiğine değindikten sonra yeni bölümlerinin de birbirinden unutulmayacak aksiyon dolu, sıra dışı efektlerle karşımıza çıkacağı üzerinde durulmaktadır. Böylelikle her açıdan tamamen sıra dışı yeni bölümlerinin bizi beklediğini, dizinin reyting sıralamasında da üst sıralardaki yerini korumaya devam ettiğini dizinin başrol oyuncusundan öğreniyoruz. Galip ile ayrılacak mı ayrılmayacak mı bunu hep birlikte izleyip göreceğiz, Leyla’yı kaçıranlar yakalanacak mı bu da merakla bekleniyor.

Originally posted 2022-05-31 16:41:03.