Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Bu yazımızda akrep burcu kadını, özellikleri ve akrep kadının hoşlandığı erkeklerin genel özelliklerinden bahsediyoruz. Akrep burcu kadınından hoşlanıyorsanız ya da siz tipik bir akrepseniz bu yazı tam sizlik. Çünkü akrep burcu çoğu zaman kendi isteklerini maddelemeyen ama dışarıdan bir göz yorum yaptığında ‘işte bu!’ diyerek, coşabilecek bir potansiyele sahiptir. İçinde durdurulamayan kendini gerçekleştirme isteği ve uzaklardan bile farkedilecek cazibesiyle hayatının aşkını arar durur. Akrep kadınının nasıl erkeklerden hoşlandığını bilmek için önce akrep kadınının özelliklerini iyice bilmek gerekiyor.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

-Adalet duygusu yoğun
-İmkansızdan hoşlanan
-İnatçı
-Kararlı
-Sır küpü
-Gururlu

Akrep burcu kadını özellikleri

Akrep Kadınının Hoşlandığı Erkekler

Su elementinden olan akrep burcu astroloji için önemli bir gizem taşır. Çünkü akrep kadınlarının gizemli bir dünyası vardır. O dünyaya sadece kabuğundan başını kaldırtmaya gayret edecek erkeklere açarlar. Akrep kadını her şeyden önce kendine güveni olan atik erkeklerden hoşlanırlar. Pasiflik asla onlara göre değildir. Gücü severler bu yüzden karşısında güçlü insan isterler. Kas gücünden bahsetmiyorum elbette…

Yeni yerler keşfetmeyi seven meraklı erkekler bu burcun dikkatini rahatlıkla çeker. Risk almaktan hoşlanan akrep kadını karşısındaki erkekten de bunu bekler. Özellikle zor bir sürecin içine girilecekse, erkeğinin bayrağı önde taşımasını ister. Bu durum akrep kadınını güçsüz gösteriyor gibi görünse de, işin aslı çok başkadır. Zaten tek başına dünyaları omuzlayacak gücü kendinde bulan bu kadınlar, erkeğinin de gücüyle birleşerek karşı konulamaz bir savaş meleğine dönüşebilir.

Her ne kadar sert görünse de içinde yavru bir kedi yatar akrep kadınlarının. Gün boyunca elinde kılıcı bir o haksızlıkla, bir bu olumsuzlukla savaştıktan sonra eve gelip koltuğa çöküp ağlaması an meselesidir. Tabii bu gözyaşlarını başkalarına göstermekten hiç ama hiç hoşlanmazlar. Oldukça gururlu olan bu burç, ısrardan da hiç haz etmezler. Karşısındaki erkeğe bir şey rica ettiyse, pusuya yatar ve sessizce gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bir köşeden izler. Aman diyelim verdiğiniz sözleri unutmayın!

Akrep Kadınının Elini Bile Sıkamayacak Erkekler

Ataerkillik benimsemiş ve buna göre yaşayan bir erkekseniz eğer hiç kendinizi yormayın. Çoğu zaman renklerin cinsiyetlere ayrılmış olmasına bile hayıflanan bu kadınlar için her zaman kararlar beraber alınmalıdır.

Originally posted 2022-06-10 23:08:12.