Boğa Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Boğa burcu, burç dünyasının “sabırtaşları” olarak adlandırılır. İnanılmaz derecede sabırlıdır. Kendisine yapılanlara son noktasına gelene kadar sesini çıkarmaz. Tabi bu özelliği onun çok sessiz, sakin olduğunu ya da “vur ensesine al lokmasına” diyebileceğiniz biri olduğunu size düşündürtmesin. Zira kendisinin sabır taşı bir kere kırılırsa vay halinize. İşte o zaman Sabit boğa burcunun yerinde yeller estiğini görürsünüz.

Boğa Burcunun Özelliklerini Bilmek İlişkinizi Uzatacaktır!

Bu burcun insanları güzelliğe ve sanata çok düşkündür. Onları genelde bakımlı görebilirsiniz ve bu bakımlarını kendilerini birine beğendirmek için değil tamamen özgüvenleri için yaparlar. Sanat galerilerine gitmekten çok zevk alırlar ve bu burca mensup kişilerin çoğunda klasik müzik zevki vardır. Onları kendi kendilerine kaldıklarında bu şekilde bulmanız çok olağandır.

Boğaların belirgin diğer özellikleri ise tembel olmalarıdır. Kendilerine oturan boğa diye boşuna denmediğini onları tanıdıkça daha iyi anlarsınız. Evde oturup yemek yapmak ve yemek en büyük zevklerindendir. Bu kadar “tembel” olarak nitelendirilen bu burcun yemekteki marifetleri sizi şaşırtmasın zira kendileri için yatakta ve yemekte şef oldukları da söylenir.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu kadını astroloji dünyasının en sadık kadını olabilir. Bu kadın bir kere sevdi mi karşısındaki erkeği adeta bulutların üzerine çıkartır. Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini düşünürsek bunu nasıl yaptığına da şaşırmamak gerekir. Boğa kadınları her ne kadar sabırlı da olsa bu onu sürekli üzeceğiniz ya da aldatabileceğiniz anlamına gelmesin. bu mensuptaki kadınlar için; “hiç gitmeyecek gibi sever ve hiç sevmemiş gibi gider” denilmektedir. Sessiz sedasız hayatınızdan gider.

Boğa Burcu Kadınları İçin Ağırbaşlı Olmanız Önemli

Bu yüzden bu kadınları kendinize aşık etmek istiyorsanız öncelikle ağırbaşlı ve sakin bir duruş sergilemeniz lazım. Daha sonra güzel bir yemek bu burcun kadınlarını size bir adım daha yaklaştıracaktır. Bu kimi zaman lüks bir restoran kimi zaman da mum ışığında şaraplı özel bir menü olabilmektedir.

Lüks hayatı seven boğa burcu kadınlarına pahalı hediyeleri ilişkinin başında alarak onları şımartamazsınız zira bu kadınlar son derece gururludurlar. Kıymetli hediyelerinizi ilişkinizde bir süre geçtikten sonra alırsanız onlar için daha anlamlı olacaktır.

Originally posted 2022-06-11 13:16:13.