Balık Burcu Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?Balık Burcu Özellikleri?

Balık burcu arkadaşınıza hediye alacaksınız. Hem balık burcu özellikleri hem de balık burcu nasıl hediyelerden hoşlanır sorusuna yanıt vermeye çalışacağımız bu yazı tam sizlik. Zodyak’ta en son burç balık burcu olarak bilinmektedir. Bu durumda her burçtan birer özellik almıştır. Balık burcu romantik, duygusal, merhametli bir burçtur. Astroloji bilimine göre balık burcu su grubundan olmakla birlikte yönetici gezegeni Neptün ve Jüpiter’dir. Bir balık ne kadar kıvrak ise balık burcu da kıvrak zekasıyla dikkatleri üzerine çeker. Aynı zamanda su grubunun değişken burcudur balık burcu. Uğurlu taşı ay taşıdır. Uğurlu rakamı ise 3’tür. Dişil bir enerjisi vardır.

Balık burcunun bilinmeyen özellikleri

Balık burcu özellikleri

Zodyak’ta en son burç olduğu için her burçtan bir özellik alan balık burcu özellikleri şöyledir: hisleri kuvvetli olan balık burcu olayları kavramakta zorluk çekmez. Bazı balık burçlarının enerjileri çok yüksek olduğundan 6. hisleri de çok kuvvetlidir. Dürüst, vicdanlı ve sadıktırlar. Sabırlı, eli açık ve duyarlı bir burçtur. Herkes tarafından bilinen kırılgan balık burcu aslında güçlü ve sinirli bir yapısı da vardır ancak bunu sakin tavırlarıyla örtmeye çalışır. Genellikle hayal dünyasında yaşarlar balık burçları. İnsanları anlamak için dışarıdan önce gözlemleyip sonra bilgi akışını sağlarlar.

Balık burcu özellikleri

Balık burcuna alınması gereken hediyeler nelerdir?

Balık burçları romantik yapısıyla dikkat çeker. Burç özelliğinden ötürü romantik hediyelerden hoşlanır. Pahalı armağanlardan çok el emeği olan armağanlar balık burcunu tatmin eder. Gerçek duyguları barındıran hediyeler onları mutlu eder. Balık burcuna alabileceğiniz hediyeler aşağıda sıralanmıştır.

1) Kokulu mumlar
2) Balık burcunu simgeleyen enerji taşları
3) Biblo
4) Elma kokulu parfümler
5) Bakım ürünleri
6) İç çamaşırı
7) Kitap
8) Tablo
9) Gecelik
10) Fotoğraf makinesi
11) Akvaryum
12) Müzik çalar
13) Kolye, yüzük, küpe, bileklik
14) Anahtarlık
15) Gece lambası

Balık burcunu etkileme yöntemleri nelerdir?

Balık burcu özellikleri

Balık burçları romantik tavırlardan hoşlanır. Yanında kendisi gibi romantik bir kişi ister. Sevildiğini bilmek ve hissetmek ister. İltifatlardan hoşlanır. Sade ve şık insanlardan hoşlanır. Katı, otoriter ve baskın karakterde ki insanlardan hoşlanmazlar. Karşısındaki insanın yardımsever bir yapıda olmasını ister. İlişkide sadık olunmasını ve tutkulu bir aşk yaşanmasını ister. Duygularını belli eden karakterdeki insanlardan hoşlanır. İlişkide dinlemeyi ve karşı tarafın onu dinlemesini ister.

Originally posted 2022-06-11 03:36:08.