Yurt Dışında Uygun Fiyatlı Balayı Tatili

Yurt dışında balayı tatili benzersiz bir balayı yaşamanıza sebep olabilir. Yurt dışında uygun fiyatlı otelleri olan, uygun fiyatlı vizelere sahip olan ülkeler ve tatil şehirleri bulunmaktadır.

Santorini Yunanistan – Yurt dışında balayı tatili için en yakın durak

Santorini Adası, Yunanistan’a 200 km uzaklıkta bulunan volkanik dağ grubudur. Santorini Adası, beyaz renkli evleri 200 km uzaklıkta bulunan volkanik dağ grubudur. Yunanistan’a girebilmek için Schengen Vizesi gerekir. Uçak biletleri 500 ile 700 TL arasında değişmektedir. Avrupa da balayı için tercih edilebilecek yerlerden biridir. Tatil için Mayıs Haziran ve Eylül ekim ayları tercih edilebilir. İklim şartları daha uygundur. Günlük 70 ile 80 Euro civarında harcama yeterlidir. Balayı için tercih edilebilir.

Santorini Yunanistanda Tatil
Santorini Yunanistan ucuz bir şekilde yurt dışı balayı tatilinizi geçirebileceğiniz bir tatil yöresi. Bu yörede binaların yapısı resimde görüldüğü gibi oldukça huzur verici.

Zanzibar Tanzanya – Yurt dışı balayı tatili için bir başka cezbedeci tatil yeri

Zanzibar Tazmanyada Balayı
Zanzibar Tazmanya çok ucuz konaklayabileceğiniz ve balayı tatiliniz için harika olabilecek bir tatil yöresi.

Zanzibar, Afrika’nın doğusunda Tanzanya’nın özerk bir bölgesidir. Zencilerin Sahili anlamına gelir. Sessiz ve sakin bir ortama sahip olan Zanzibar’ın, Nungwi Kasabası balayı için pek çok kez tercih edilir. Deniz mahsulleri mutlaka tadılması gereken lezzetleri arasında yer alır. Tanzanya vizesi kapıdan alınabilir. Uçak biletleri 1.600 ile 2.000 TL arasında değişmektedir. Günde en fazla 100 dolar yeterlidir. Otelde konaklama kişi başı hemen hemen 50 dolardır. Keyif dolu balayı geçirilebilir.

Mauritius

Mauritius
Mauritius temiz plajları ve sakinliği ile balayı tatiliniz için harika ve ucuz bir seçenek olabilir.

Mauritius Cumhuriyeti, Afrika kıtasına bağlı bir ada ülkesidir. Hint Okyanusu’nda Madagaskar’ın doğusunda yer alır. Tropik ve ılıman bir iklime, tropik meyvelere sahiptir. Vizesiz gidilebilir. Uçak biletleri 2000 ile 3000 arasında değişmektedir. Orta halli otellerde 2 kişi 100 dolara kalınabilir.

Maldivler

Maldivler
Maldivler

Hint Okyanusu’nda yaklaşık 1.000 adadan oluşan ada cumhuriyetidir. Hindistan’ın güneyinde yer alır. Hindistan cevizi ağaçlara, resort otellere, ünlü restoranlara sahiptir. Vizesiz gidilebilir. Uçak biletleri 2000 ve 2500 TL arasında değişiyor.

Şeysel Adaları

Şeysel Adaları yurtdışı balayı tatili
Şeysel Adaları şimdilik size önerebileceğimiz son uygun fiyatlı balayı tatil yeri. Eşiniz eminiz buna bayılacaktır.

Hint Okyanusu’nda 115 tropik adadan olur. Şeysel Adaları Türkiye’den vize istemediği için vizesiz gidilebilir. Uçak biletleri 1800 ile 2500 TL arasında değişir. Şeysel Adaları’na tercihen Haziran ve kasım ayları arasında gidilebilir.

Originally posted 2022-05-29 14:51:05.