Balıkgözü Kamera Ve Kullanım Alanları

Geniş alanları 180 derece ve 360 derece kaydedebilme özelliğine sahip balıkgözü kameraların kullanım alanları oldukça fazladır. Kullanım alanlarına geçmeden önce balıkgözü kameranın ne olduğu ve balık gözü kamera ne işe yarar konusuna yer vermek gerekir.

Geniş mekanlarda 360 dereceden kayıt alabilme özelliğine sahip teknik sınıf kamera sistemleridir. Genellikle güvenlik kameraları olarak tercih edilmektedir. Yüksek çözünürlük kalitesine sahip olması bakımından keskin sonuçlar verir ve kör noktalarda bile net görüntü kayıtlarının elde edilmesine imkan tanımaya devam eder.

Balıkgözü Kamera Kullanım Alanları

Balıkgözü kameralar bankalar, mağazalar, depolar, kamu alanları, oteller ve benzeri geniş alanlarda yüksek görüntü elde etmek amacına yönelik tüm alanlarda kullanılmaktadır. Bütün bu alanlara yönelik olarak tercih edilen balıkgözü kameraların her yönüyle kusursuz bir kayıt imkanı sunmaya devam etmesi her açıdan önde gelen yaklaşımlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bunlar da her anlamda önde gelen yaklaşımlar arasındaki yerini korumaya devam eder.

Teknik Özellikleri

  • Panoramik 360 derece kayıt gerçekleştirebilir.
  • PTZ teknolojisiyle kör noktalarda bile mükemmel kayıt imkanı tanır.
  • 180 derece veya 360 derece lens seçenekleriyle her alanda kullanıma uygundur.
  • 2592×1944 çözünürlük kalitesine sahiptir.
  • 5 megapikseldir.

Balıkgözü Kamera

Fiyatı

Balıkgözü kameraların fiyatına da yer vermek gerekir. Ülkemizin önde gelen mağazalarından Teknosa mağazalarında balık gözü kamera fiyat seçenekleri birbirinden makul fiyatlarla satışa sunulmakta ve her yönden sizlere makul fiyatlarda indirimli ürünler sunulmaktadır. Ortada duran bu yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman kaliteden kesinlikle ödün verilmeden en iyi hizmetlerin sizlere sunulması son derece mümkün hale gelecek nitelikler olarak kesinlikle ifade edilmelidir.

Panoramik Balık Gözü Lens

Bu kameralar geniş alanlarda kayıt imkanı sunmaları bakımından panoramik balık gözü lensleriyle güvenlik kameraları olarak kullanılabilir. Bu yönüyle depo birimleri, arşiv birimleri, istihbarat birimleri gibi alanlarla savunma, askeri kurumlarda her yönüyle bu kamera modellerinin yaygın olarak kullanılmaya devam edildiğini kesinlikle dile getirmemiz mümkün olacaktır.

Ortada duran tüm bu yaklaşımlar da esas alınacak olunduğu zaman balık gözü kamera uygulaması sayesinde her yönden alışveriş merkezlerinin, mağazaların, depoların ve de kamusal alanların her yönden kontrol altına alınması 7/24 güvenliğin sağlanması mümkün hale gelecektir. Ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman sizlere her yönüyle bu hizmetlerin verildiğini kesinlikle belirtmek gerekir.

Kör Noktalarda Maximum Odaklama

Balıkgözü kameraların sahip oldukları PTZ fonksiyonel özelliğiyle kör noktalarda bile maksimum düzeyde fokuslama imkanı sunmaya devam etmektedir. Bu sayede her anlamda sizlere tamamen en iyi sonuçlar sunmaya devam eden kamera sistemlerinden birisi olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korumayı sürdürür. İşte ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman tüm yönleriyle kamera sisteminin hemen hemen her alanda yaygın olarak tercih edilmeye devam edildiğini kesinlikle dile getirmek gerekiyor. Bu sayede sizler de gayet makul sonuçlar alacak ve her yönden en iyi görüntü imkanına sahip olma fırsatını yakalayacaksınız.

Üstelik ekonomik anlamda da son derece makul olmaya devam etmesi açısından değerlendirildiği zaman her yönden fark yaratan yönleriyle tamamen sıra dışı özellikleriyle güvenlik kamerası olmaya devam ettiğini kesinlikle söylemek gerekiyor. Tüm bunlar da kamera modelinin her açıdan son derece makul olmaya devam eden yaklaşım tarzlarıyla sunulan imkanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bunlar da her yönden karşımızdaki yerini koruyan özelliklerinden birisi olarak gerçekten de söylenmesi gereken niteliklerden biri olmayı sürdürerek her açıdan tamamen eşsiz fırsatlarla satışa sunulan görüntü sistemleridir.

Originally posted 2022-06-05 12:21:56.